Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, ha lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lassan betegesen félek egy terhességtől?

Figyelt kérdés

16tól 25éves koromig fogamzasgátlót szedtem. Sosem volt semmi baj mellette.


Abbahagytam, lett 2 gyerekünk tervezetten.


Most ismét a gyógyszert szedem. 4 hónapja.


Azóta rettegek kb.


3.gyereket semmi szín alatt nem szeretnék. Sem testileg sem lelkileg nem tudnám ezt újra végigcsinálni.


Amióta újra a gyógyszert szedem, minden hónapban rettegek, tesztet csinalok, hogy ugye neeeeem.


Minden nap beveszem, ugyan abban az időben. Mindenre obafigyelek, mégsem tudok "ellazulni".


Hiaba jőtt meg tegnap, mégis ellőttem egy tesztet, mert behalucináltam, hogy mar mozog a baba (1 éve szültem, azóta sokszor érzek fantom mozgást a mai napig).


Illetve azt sem tudom, mi lenne a tünetem, ha terhes lennék gyógyszer mellett. Ugyan úgy elmaradna a vérzés?! Mert ugye ez nem mensi.

Honnan tudhatom 100%ra, hogs véd a gyógyszer?


Szívem szerint elköttetném magam, de semmilyen kritériumnak nem felelek meg.


Mit tegyek, hogy ne stresszeljek ezen ennyire?


(A hasznaljunk pluszba gumit, kóttesse el magát a férjem, vagy menjek én külföldre valaszokat kérlek le se irjátok.


2022. okt. 28. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen borzalmasan paranoiás vagy, pszichológusra van szükséged.
2022. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Az a legbiztosabb módja a teherbeesés elkerülésének, hogy felhagysz a szexuális élettel.
2022. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2!

Ami nyilván jót tenne nekem is és a házasságomnak is... köszi

2022. okt. 28. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez sem tesz jót, se neked se a házasságodnak, főleg hosszútávon nem (és sajnos ez az igazság, akkor is, ha szarul esik belátni)

Tényleg nem ártasz vele, ha felkeresel egy pszichológust

2022. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha már nem akartok több gyereket, akkor vagy te köttesd el magad, vagy a férjed csináltasson vazektómiát. Onnantól nincs min aggódni.
2022. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5!

Olvass már egy kicsit :D


Én nem köttethetem el magam itthon, külföldre pedig nem fogok menni emiatt.

Férjem pedig nem szeretné ezt, amit 100%ban elfogadok.

2022. okt. 29. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Akkor szedd tovább a gyógyszert, tegyél fel spirált és peszáriumot spermiciddel, a férjed húzzon gumit és elélvezés előtt húzza ki. Ha ezek mellett terhes leszel, az a gyerek a következő Chuck Norris...


De komolyan, menj el pszichológushoz, mert nem normális, hogy ennyire rettegsz, ha előtte meg nem volt gond a gyógyszerrel.

2022. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megy pszichológushoz, mert beteg vagy.
2022. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként ha szedsz gyógyszert , mellé rakass fel spirált, használj hüvelyi fogamzásgátlót, a férjed meg húzza ki időben. De esetleg ő is tehetne az ügyért pl gumival. Ezek mellett semmi esélyed teherbe esni. Ha mégis, az egy csoda. De mèg akkor is van lehetőségként a megszakító műtét 12 hétig.
2022. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9!

Ezért kár volt fáradnod...

2022. okt. 31. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!