Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktus után körülbelül 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktus után körülbelül 2 órával vettem be az esemény utáni tablettát.2 tabletta volt benne. A 2. -at 12óra elteltével kellett bevenni. Mekkora az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
A második kérdés pedig az lenne, hogy melyik a legbiztonságosabb óvszer? Mert sajnos ezért volt szükségem a tablettára, mert kiszakadt a gumi. Még egyszer nem szeretnék átélni ilyet.
2010. okt. 2. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

már rögtön két órával utána bevetted, nagyon kicsi az esélye :)

minden óvszernél kb ugyanannyi a kiszakadás esélye... nálunk a lifestyles a jól bevált, azzal még nem volt probléma, durexnél már többfélével is... de szerintem embere válogatja, esetleg írass tablettát, vagy hüvelygyűrűt, vagy használjatok gumi mellett pharmatexet is, bár utóbbi nem túl jövedelmező szeirntem..

2010. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem leszel terhes...gumi ügyben nem tudok segíteni, nem használok olyat...tblettával védekezem
2010. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
24 órára rá bevettem 1 esemény utáni tablettát. semmi mellékhatás nem jött ki, én is félek h mi lehet most..
2010. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem leszel terhes:) csak ne izgulj, mert akkor késhet is..

Én aktus után 18 órára vettem be mert kiszakadt a gumi.. és 1szer már megjött rendesen rá másfél hétre... Most várom hogy másodjára is ... Szóval énis izgulok hogy mi lessz..

2010. okt. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!