Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem érzek semmit óvszerben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek semmit óvszerben, emiatt lelankad szex kõzben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18/F
2023. jan. 16. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Megbeszéled a csajoddal hogy szedjen tabit (ha nyitott rá és akar szedni), avagy megtanulsz gumiban is dugni. Nem nagy ördöngösség.
2023. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg akarok, de nem erzek semmit, szo szerint semmit. Tobbfelevel is probaltam mar pedig:(
2023. jan. 16. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor verd ki párszor óvszerben, hozzászoksz utána a tested már "éles" helyzetben is reagálni fog.
2023. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Mert egy rakàs szar,sose dugók gumival.... csak a lúzerek...
2023. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom sem érzett benne semmit. Hagytuk is a francba. Engem is zavart egyébként. Védekezni máshogy is lehet. Kismillió lehetőség van. De előtte, ha már mindketten dugtatok mással gumi nélkül, egy egy nemi beteg szűrésre menjetek el, nehogy átadjatok valamit a másiknak, meg ha kell, kezeljenek.
2023. jan. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Whitewolf19 ***** válasza:

Gumi nélkül szexelek, mindig megbízható normális nem retek partnerrel.


Sajnos a korosztályod ebből a szempontból főleg szutyok..


F/27

2023. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

A gumival szex nem is igazi szex!


Lehet lepontozni. Akkor is igazam van.

2023. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!