Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Nem akar megjönni

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akar megjönni

Figyelt kérdés

Nem akar megjönni,már 50. Ciklusnapon tartok, amikor meg kellett volna jönnie nagyon minimalisan vereztem csak

Mostanaban sokat vizsgaztam.

A terhessege tesztek full nrgativak.

A nodoki majusban tud csak fogadni..


2023. márc. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem lazíts, nekem a vizsga stressztől 15 napra jött meg a mensim aztan meg késett, szóval totál bele tud zavarni
2023. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer 5 hónapig nem jött meg.23 èves voltam
2023. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van mindkét hozzászólónak, a stressz miatt van. Normális ez, nem kell megijedni.
2023. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen biztosra akarsz menni én a helyedben elmennék egy magánhoz, és egyúttal akkor egy rutin vizsgálat rákszűrés stb. hogy ne azért fizessek hogy jónapot viszlát, de egyébként a mai tesztek elég megbízhatók már. Amúgy pont egy 18 napos csúszáson vagyok túl, és megint kb annyinál tartok. Már fel sem tűnik.
2023. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!