Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapja szedi a tablettát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szedi a tablettát, már beleélvezhetek a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lány 21 volt, én 25, egy éve jártunk, terveztük, hogy az ő diplomája után hozzám költözik (másik városban volt az ő egyeteme). Ő végig azon agyalt, hogy másokat egy év után már eljegyzik, meg ennyi idősen már gyerekük van. Szerettem, bíztam benne, de amikor ő egyedül úgy döntött, hogy nyáron teherbe esik, hogy biztosan elvegyem feleségül, akkor szakítottam vele. Szerencsére a szülei sem akartak nagyszülők lenni, megmondták, hogy ha megszüli a gyereket, akkor megvonnak minden támogatást tőle. De azóta nagyon óvatos vagyok, soha nem hiszek az "Én szedem a tablettát"-szövegnek.

Legyetek ti is óvatosak, ne szaporodjatok csak azért, mert mások ennyi idősen odaszülik a gyereket a nagyszülőkhöz, vagy nyomorognak az albiban mert vajas kenyérre se telik csak akkor, ha apu 3 munkahelyen dolgozik.

2023. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, biztos sivár az életem, de mindig csak olyanokkal fekszem le, akik számomra is potenciális anyák. Jó. Egy hivatásos néha nem ez a kategória
2023. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11es. Sajnálom. Nem szabadna ilyet tenni. 21 évesen még fiatal volt nagyon, nem is értem miért mondta, hogy másokat ekkorra már elvesznek. Te is fiatal voltál 25 évesen.. No comment. Kifogfad. Közösen kell erre a szintre eljutni, mind2 fél akarja a babát.

Egyik ismerősöm is fel"csináltatta" magát röpke ismeret után, mert azt hitte gazdag a pasi, aztán benézte. De ők már a 30as éveikben voltak. Azóta csúnyán kizsigerelte. Lehúzott minden pénzt amit csak tudott róla.

2023. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Én már egy hete rendszeresen megteszem.. eddig még nem esett teherbe a barátnőd. :)
2023. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!