Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes??

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal egy 8-9 napja voltunk együtt, természetesen védekeztünk óvszerral, még meg is néztük és nem volt lyukas, igazából mikor el is akart élvezni kihúzta és hát ki…. neki , szoval esélytelen hogy terhes legyek, viszont 1 hete késik a menstruaciom, nem tudom hogy miert esetleg stressz? Nem soka megyunk nyaralni, es kutyam is betegeskedett szoval ez eleg nagy stressz és most meg ezen is izugol hogy miért nem jött meg , azon gondolkozok hogy beveszek egy esemeny utani tablettat, az hatha beinditja a menszesz

2023. aug. 1. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőven késhet a stressz miatt is, igen.

Főleg, ha most még ezzel is ráteszel egy lapáttal.

Az eseményutáni tudtommal csak 72 órára vonatkozik szóval ez esetben az sem játszik. Nekem pont, hogy felborult tőle egy jó ideig a hormonháztartásom.

2023. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy, igazából semmi tünetem nincs , a mellem érzékeny de az ugye a menszesz miatt is lehet és szokott igy enyhén görcsölni a hasam alja mintha meg akarna jönni de nem tud
2023. aug. 1. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a ... helyén? Mert ha kifolyt a sperma mikor kihúzta, abban van rizikó. De ha jól értelmezem előbb kivette. Így duplán kizárt, sőt triplán, mert menszesz előtt 1-2 nappal nagyon ritkán van peteérés.


Stressztől késhet. Eseményutáni az csak 72 óráig hat- nem véletlenül eseményutáni, viszont valóban okozhat komolyabb hormongondokat is.

Ha az megnyugtat vegyél terhességi tesztet.

2023. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem hogy a … mit akar jelenteni ebben az esetben


Viszont azt írod nem volt lyukas, és hogy kivette mielőtt elment így kb semmi esély sincsen erre

2023. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A *….* helyén az volt hogy , kivertem !
2023. aug. 1. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Szimplán késik.

Párommal 2 éve vagyunk együtt ennyi ideje is kb aktív szexuális életünk van egymással.

Van hogy valamiért 3 hónapig nem jött meg aztán vissza állt, aztán 2 hónapig.

Szóval néha elég össze vissza neki.

Gumival védekezünk eddig nem volt baj, pedig mindig "benn elvezek"


Egyszer hittük azt h baj van de nem volt.

Vettünk esemény utáni de kiba*zottul szét baszta a rendszert szóval azt ne.

2023. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson az esemeny utani tabletta. Szet cseszi a szervezetedet ill a z arra valo ha esetleg kozepidoben tortenne akkor keslelteti a petesejt learamalast igy nem fog talalkozni az ondóval. Nalad erre nincs szukseg
2023. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5

100% nem vagy az. Olvass kicsit utána a megtermékenyülésnek, a kiveréstől max akkor lehetsz terhes, ha utana szinte azonnal felnyúlsz magadnak. És akkor se menszesz előtt.

2023. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De egy hetes késésnél miért nem csináltok egy tesztet, könyörgöm? Nem paráznátok feleslegesen a semmire. De egyébként sem leszel terhes így...

Én is voltam fiatal, de jajj.

2023. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Lehetsz.
2023. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!