Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menstruációm. Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruációm. Mikor csinálhatok tesztet?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. A menstruációm általában mindig 28napos. Legutoljára július 5-én jött meg, aztán július . 11-én múlott el. Mindig óvszerrel védekezünk, az nélkül behatolás sosem történt, aztán leellenőrizzük és hiba még sosem volt rajta és mielőtt elmegy ki is veszi belőlem óvszerestől . A PÁROMMAL Julius 14-én voltunk együtt. De nem BENNEM Ment el , hanem amikor érezte kivette óvszerestől. De történt olyan, hogy a nemiszervét hozzá dörzsölte az enyémhez óvszer nélkül és análoztunk is óvszer nélkül a többi napokon , de nem ment el egyszer sem bennem, ez alapján lehet szó a terhességről? Kis feszülést éreztem a mellemben, de aztán elmúlt, pedig amikor megkell jönni már 1 héttel ezelőtt érzem és pár pattanás kijön rajtam, de most semmi . Parázok, hogy baba van a dologban,ahogy semmi előjel . Ma/augusztus 2/kellett volna megjönni, de nem jött. Eddig mindig reggel megjött már mindjárt . Még nem szeretnék babát, mert fiatalok vagyunk. Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat.

2023. aug. 2. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most
2023. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjön, csak a meleg bezavar, amùgy ösztrogèn van a datolyàban, ha tudsz enni, az meggyorsítja.
2023. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne,hogy jó lesz minden.
2023. aug. 2. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem ok az aggodalomra. Ne parázz, attól is késhet.
2023. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbálok megnyugodni
2023. aug. 3. 06:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet a reggeli vizeletbol, negatív lett.de meg sehol semmi..
2023. aug. 3. 07:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudom, parás ügy, de ezer féle ok miatt késhet. Csak felejtsd ek egy kicsit.
2023. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem jött meg.
2023. aug. 4. 08:19
 9/10 anonim ***** válasza:

De ezen miért aggódsz? Az óvszer arra van hogy elmehessen benned mindenféle gond nélkül. Ha még ki is vette orgazmus előtt akkor ezer százalék hogy más miatt késik. Ezen totálisan felesleges idegeskedni. Ha így terhes leszel akkor nevezd el Jézusnak...

27N

2023. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Július 2- án jött meg a naptaram szerint július 31- én kellett volna következőleg végül augusztus 8- án jött meg. A késés mindig benne van a pakliban
2023. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!