Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel közösültem ovszerr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel közösültem ovszerrel ami menet közben kiszakadhatott és akkor vettem észre amikor kivettem és elmentem,tehát nem bele. Eseményutánit kb egy hónapja vett be?

Figyelt kérdés

Nektek volt már ilyen? Mi a teendő? Mindig csekkoljuk és próbálunk odafigyelni de mégis megtörtént :/

Félévente lehet bevenni tudtommal esemény utánit,de ez így elég kellemetlen. Negatív troll válaszokat ignorálom ,többieknek meg előre is köszi :)



2023. aug. 19. 18:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
kicsit furán lett megfogalmazva a cím kérdés bocsánat ,de sztem érthető
2023. aug. 19. 18:34
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
6%
Volt. Kikapartatta a végén.
2023. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Csicuki ***** válasza:
100%
mivel fél évente egyet lehet a legjobb az ha vártok alapvetően sem túl nagy az esélye hogy azonnal gyerek lesz belőle ha késne neki a mesije vegyetek egy tesztet
2023. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
De miért kell vele közösülni...
2023. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutáni tabletta hasonlóan a többihez kb 99% védelmet nyújt. Sajnos valóban nagyon erős hormonlöket ezért se lehet gyakrabban.

Teherbeesni egyébként nem olyan könnyű mint sokan hiszik, nagyon függ pl az időzítéstől. Az ovuláció előtti 3-5 nap, és az azután 1 a legkritkusabb, de ott is kevesebb mint 50%. Persze ekkor semmiképp se éri meg kockáztatni ha nagyon nem akartok még gyereket.


Ha azon aggódsz hogy azóta nem jött meg neki, az lehet a gyógyszertől. De ez esetben vegyetek tesztet.

2023. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Jaja lekapartatja és kb 1 évig nem fog dugni veled
2023. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Ezért felesleges volt esemény utánit bevennie. Vegyél jobb minőségű gumit és használd az előírásoknak megfelelően, s akkor nem szakad ki.
2023. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nagyon durván szorítanak is az óvszerek egyébként, a Durex Classic konkrétan nem ment fel,aztán vettünk Durex XL-az jó volt de nagyon szorított. Most vettünk Masculan-t XXL,mert sokan mondják ,hogy jó. Talán ez volt eddigi legjobb viszont kiszakadt..talán levegős maradhatott vagy nem tudom(fogtam a tetejét és kiszorítottam belőle a levegőt de még ígyis ezeke szerint).Illetve amikor legörgetném nagyon nehezen megy le mert a péniszem közepénél megakad és kínlódás,talán ilyenkor mehet bele levegő,nem tudom.
2023. aug. 19. 22:27
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Jó nagy farkad lehet
2023. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia kérdező. 👋


Végül megoldódott a probléma❓

2023. aug. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!