Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire jellemző előváladéktó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző előváladéktól teherbe esni? Ti ismertek ilyen párokat akiknél így lett a baba?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Pearl-index: egy év alatt a megszakítással hazardírozó párok 30-35%-ánál történik fogantatás. Szóval ja, nagyon is jellemző. A megszakításos és a naptár módszer viszi toronymagasan a nem kívánt terhességek listáját.

Van aki évekig megússza, másnál meg pár alkalom után jön a gólya. A bibi, hogy előre senki sem fogja tudni melyik csoportba fog tartozni.

2023. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Előváladéktól? Itt a gyk-n nagyon gyakori. Úgy egyébként az életben soha senki...
2023. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 5 év kapcsolat után csinálnám így de a párom meg nem akarja sajnos
2023. szept. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

A fiunk így született.


Letettem a fogamzásgátlót, de 1 mensit ki akartunk várni, míg újra élesben próbálkozunk.

1x csináltuk gumival, nagyon nem jött be egyikünknek sem. Ott tuti nem került belém semmi.

Aztán elmentünk nyaralni, ott 1x szexeltünk, megszakítással. Konkrétan a hasamra élvezett, a kezem hatására, szóval nem is az, hogy csak kikapta, így fix, hogy nem bennem ment el.


Utana pedig otthon fetrengtem 2hétig hasmenés-hányás-lázzal, több szex nem volt abban a hónapban.


Vártam, vártam, megjöjjön az első gyógyszer nélküli mensi. Semmi. 30.napon erős pozitívat teszteltem.


Szóval a nyaraláson, előváladéktól, egyetlen szexből (vagyis úgy értem, hogy az az 1 alkalom volt amikor megtörténhetett) fogant meg a fiunk.

2023. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 ismerősömnek lett így gyereke sajnos. Vagyis nem sajnos, mert nyilván egy gyerek szép dolog, csak hát na. Ha nem akarják, problémás tud lenni. Mindketten megtartották egyébként, de nem maradtak együtt a pasival. Elég toxic kapcsolat van mindkét nő-ffi pàros között. Csúnya ezt mondani, de jobb lett volna annak a gyereknek, ha nem születik meg szegény
2023. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hét év megszakításos védekezéssel én is így lettem terhes.
2023. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Mi volt párommal 2 évig így “védekeztünk” ott nem lett baba. Utána most van már azóta egy tervezett gyerekem. Jelenleg is így “védekezünk” olyan elven hogy nem gond ha jön a második, ezért érdekelt hogy mennyire jellemző így teherbe esni 😄
2023. szept. 14. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7: Így teljesen rendben van, ha nem gond ha jön alapon csináljátok. Ráadásul ugye ciklust is lehet nagyjából figyelni


Nekem van egy hormonális betegségem, ami miatt évekig nem estem teherbe megszakítással. Sok más nőnek is van ilyen, gyakori betegség. Szóval nem lehet tudni, mikor valaki azt mondja hogy 10 évig nem esett teherbe így, akkor az mitől is van. Mert nem attól, hogy nem lehet az előváladéktól teherbe esni:D hanem vagy baromi szerencsés és/vagy ciklust monitorozva csinálta. Vagy van egy hormonális gondja, amiről nem is tud

2023. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Csak akkor "védekezz" megszakításossal ha nem gond a baba. Ha nem szeretnétek akkor csak hazardírozol.
2023. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!