Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi "véletlenül" élvez bele a lányba?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 14:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

hát úgy véletlen hogy annyira az orgazmusra figyelt.. meg hogy jó neki hogy elsül.. és mire feleszmél már creampie lett a punci.

de szerintem ez inkább ilyen kamasz srácoknál van. nem tudom, én speciel nem akarok problémákat... óvszert húzok mert annyi macera lenne hogy te jó isten!

2023. okt. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
*egyébként egyik exem azt mondta a creampie izgatja a legjobban, hogy azt de jó lenne kipróbálni de nem szabad ugye. Többször volt hogy konkrétan attól élvezett el hogy én is. de őrült csaj volt.
2023. okt. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

“A gumit se mondanám száz százalékos "megoldásnak".”


Viszont, ha ereszt a gumi, azt rögtön észreveszed az élvezés után, mikor kihúztad. Én mindig kicsit belefújok, miután lehúztam és ellenörzöm, hogy nem-e ereszt. Ha baj lenne, az rögtön kiderül és el lehet kezdeni intézkedni, nem pedig hetek múlva fog kiderülni, hogy sikertelen volt a megszakításos védekezés, vagy hogy a lánynál éppen valamiért nem működött a fogamzásgátló (ideiglenes hormonzavar vagy bármi által). Szóval a gumi sokkal biztosabb módszer. Hát de nem? De!

2023. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
55%
Az ejakuláció előtt pár másodperccel már érezni lehet. Szerintem nincs véletlen elélvezés ha bent van a hüvelyben a hímtag. Önző, kicsi az önuralma, hagyja magát elélvezni a lány hüvelyében.
2023. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%

Az ejakuláció nem akaratlagos, egy idő után már nem állítható le.

Igen, a férfi érzi kb. 1-2 másodperccel előtte, hogy jönni fog, ha ilyenkor szinte azonnal kihúzza, akkor az anyag nagy százaléka nem megy be.

Az előváladék és egy része viszont simán bemehet.

Meg az biztos, hogy bent 100-szor jobb !!! 😄🤪

2023. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként tudom tanúsítani, hogy van ilyen.


Csak gumiban szexelek, nem akarok gyereket, de néha előfordul hogy még azt hiszem hogy nem fogok elmenni csak hamarosan, aztán hirtelen mégis még abban a másodpercben elmegyek… Ilyenkor kevesebb sperma jön, de azért jön, illetve bár van orgazmusom, messze nem olyan intenzív.


Ha nem akarsz teherbe esni, akkor ne engedj be gumi nélküli péniszt a puncidba, mert nem kell a teherbeeséshez hogy bele élvezzenek, az előváladék is elég ehhez és az az aktus elejétől a végéig “szivárog” a péniszből a puncidba…

2023. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!