Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat hogy sokáig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy sokáig nem jön meg a menstruációm esemény utáni tabletta bevétele után?

Figyelt kérdés
Aki vett már be ellaone tablettát tapasztalt ilyet? Már az 56. ciklusnapomon vagyok és menstruáció sehol (a 17. ciklusnapomon vettem be a tablettát). Már tesztet is csináltam de az is negatív

2023. okt. 13. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet de vegyél egy tesztet is az a tuti.


ha meg jön az durva lesz, szólva készülj fel lelkileg.

2023. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eltudom képzelni, hogy egy ilyen brutális "gyogyszer" az durván szétzilálja a test mindenféle folyamatait.
2023. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat, mert egy rohadt nagy adag hormon bomba az a gyogyó!
2023. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap
2023. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem egy évig maradt ki utána.


Tudtam, hogy nem vagyok terhes, mert csinált az orvosom vértesztet a következő kimaradt ciklusom után két héttel. Ilyenkor tesztelni kell.


Nekem anno évekre csinált zavart, pár évig nem is volt szabályos. Nem jó ezzel játszani, tényleg végszükségre van.

2023. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!