Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha csíp a síkosító?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha csíp a síkosító?

Figyelt kérdés

Már többféle síkosítót vettem és próbáltam ki de amint hozzám ért le kellett mosnom mert annyira fájt. Páromnak semmi baja nem volt tőle de nekem akár csak a külsején akár a két lenti lyukon belül nagyon csípett. Különbséget sem éreztem a síkosítók között.


Ezekre emlékszem amit próbáltam:


[link]


[link]


A többi márkája már nincs meg sajna. A lényeg, hogy különbözőkkel próbálkoztunk de nem ment más, csak nyállal. A nyál általában rendben van, de néhanapját hüvelygombás lesz ha szájjal csinálja és akkor inkább nem csináluk egy huzamosabb semmit mert nekem viszket és fáj. A hüvelygombát kezelem krémmel, az kicsit segít azért, de visszatérő eset kb 1-2 havonta.


Milyen síkosítót kéne használnom? Gondolkodtam hogy nem-e az óvszer teszi a szilikon miatt, de akkor az minden egyes alkalom után előjönne ha azzal csináljuk, nem? És erről szó sincs. Nagyon randomnak néz ki hogy mikor lesz bajom mikor nem.


Előre is köszi a segítő válaszokért! (21L)



2023. nov. 17. 04:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*egy huzamosabb ideig semmit
2023. nov. 17. 04:30
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Babaolaj.
2023. nov. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Azért fáj, mert gyulladás van. Ott a gomba, azt kellene kezelni, ezek szerint kicsit komolyabban. Egyébként mi fenékbe körömvirágos krémet szoktunk, mert az alapból gyulladás csökkentő.
2023. nov. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Annó drogériában vetrem sima vízbázisost. Abban aztán tényleg semmi nincs.
2023. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Keress szőlőmag olajat. Az ph semleges, bárhova mehet belőle (igen, ehető is, de ez most nem szempont). A fehér szőlőből készültnek enyhébb illata és íze is van, a vörös szőlős azért hangsúlyosabb ilyen téren. 3ezer Ft körül van asszem egy fél literes üveg. Először azért a kezeden próbáld ki, hogy nem vagy-e véletlenül allergiás.


Ha ez is csíp, akkor viszont valamilyen bőrbetegség lehet a gond.

2023. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Csipd vissza....
2023. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem a síkosítóval lesz a gond, szerintem, hanem ez az állandóan visszatérő gomba a ludas. Ha csak a nyáltól is gombás leszel... Utána kellene járni alaposan, akár egy kiadós Candida diéta - mindkettőtöknek?

Valószínűleg itt valami masszív fertőzés van, aminek a tüneteit el tudod nyomni canestennel, de nem szűnik meg.

2023. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bőrbetegséghez hozzászólva, a testem más területein ekcémás vagyok, de odalenn sosem tapasztaltal hogy lenne. Szerintetek esetleg az is belejátszhat abba hogy ilyen érzékeny vagyok?
2023. nov. 18. 04:46
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha a sikositastol jön elő akkor en hagynám , es tovább dolgoznék azon hogy termeszetesen legyen síkos😋es utana dugnam csak be...
2023. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Általában az szokott lenni, igen. Azonban a másik lyukba kéne valami módszer mert ugye az nem nedvesedik magától
2023. nov. 20. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!