Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a fogamzásgátló tabletta szedése miatt pár kilóval nehezebbek leszünk? Ki mennyit szedett fel?

Figyelt kérdés

jan. 3. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Felborítja a hormonháztartást. Van, akinél bizony ez a hatása.
jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
0 kilót két különböző gyógyszer mellett is.
jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisördög1 ***** válasza:
Attól függ mekkora a hormontartalma. Van ami alig borítja meg a szervezetet, van ami jobban, így a kilók száma is változó (és persze egyedfüggő is).
jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Két év alatt semennyi nem jött rám pluszban. Utána gyerek miatt abbahagytam, aztán utána újrakezdtem más gyógyszerrel, ezzel sincs ilyen gondom. Van akire nincs hatása, van akire van, de ez így nem jelenthető ki hogy mindenki hízik a fogamzásgátló miatt.
jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kilót sem szedtem fel, két különböző gyógyszer mellett, közel 10 év alatt. A mai fogamzásgátlók már sokka biztonságosabbak, egyáltalán nem borítanak mindent. Csak sajnos itthon nagyon nem szokás ilyen témákban edukálni, és sokaknak teljesen torz kép van a fejében. Megfelelő orvos, alapos kivizsgálás ami nagyon fontos. Ajánlom ezt olvasásra:

[link]

jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a cicim lett tőle teltebb,alapból meg elég kicsik voltak.
jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a gyógyszertől híznak a nők, mert a gyógyszerben 0 kalória van.

De a hormonháztartást azt tényleg megbolygatja, ahogy már írták előttem, és az "éhséghormon"-t igencsak működésbe hozzák, ergo azért híznak a nők, mert a gyógyszer felbolygatja a kémiai folyamatokat, és emiatt falásroham tör rájuk, és zabálnak össze vissza mindent.

jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 eve szedtem es fogytam mellete 3 kg-t
jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 jó kis cikk, köszi
jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!