Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex Real Feel vs SKYN...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex Real Feel vs SKYN óvszer, melyik jobb? Nagyobb esélye van a vékonyságuk miatt annak, hogy szakadnak?

Figyelt kérdés
Eléggé félek a terhességtől, tablettát egyelőre nem szedek, friss kapcsolat. Párom tapasztalt, tudom hogy főleg akkor szakadhat ha valami hiba csúszik. Tapasztalataitok érdekelnek, ezt a két fajtát ajánlották eddig, illetve azt hallottam, hogy a piros Durexek sokaknál szakadtak. Köszi a normális válaszokat!:)

febr. 19. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem Skyn még nem szakadt. Durexből is csak az "Elite".


Így aztán nem tudom a helyes választ. De ha borotvalkozik a lány, akkor az jelentősen növeli a szakadás esélyét. Ha levegősen teszed fel, kicsit az is necces. Ha túl sokáig tolod, az is kockázati faktor.

febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Durex eleve szar. Max a márka amit megfizetsz, lidlis a legjobb nem szakad és élvezi mind 2 fél.
febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Jól van kettes, azért mindenki nevében ne nyilatkozz! Főleg ha csaj vagy, hüvelyi orgazmus nélkül.


A Durex picit nagyobb (átmérőben és hosszban is)

febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A durex egy szar!!!!


Eddig ahányszor próbáltam mindig szakadt!


Én my size-t használok, ha kell.


Kényelmes, és jó is!

febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy mínusz a Durexnek, egy f.s az egész. Túlhypeolt sz.r, csak azért drága mert agyon van reklámozva, de minőségben egy fele-negyedárú noname gumi is veri.
febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) aki mínusz Durex, az mit használ?
febr. 19. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

5, szerintem soha nem próbáltál még Durexet. Azért mert drága, még nem kell szarnak titulálni.


Nem azért mondom, mert a cégnek dolgozom. Sőt, nem is szoktam azt a márkát venni, Lifestyles Skyn párti vagyok.


#1, #3 válaszoló voltam

febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként a Skyn nem szakad nagyobb eséllyel a vékonyságából adódva?:)
febr. 19. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Durex Real Feel sosem szakadt nálunk
febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 próbáltam, sz.r. Minőségben nem jobb mint az olcsóbb márkák. S van egy további problémája. Direkt nagyon keskenyre gyártják a végzáró gyűrűt, így amikor felveszed és csak egy pillanatra nem figyelsz máris alátekeredik, kuka az adott gumi. Ügyes trükk, hogy a fogyasztást megnöveljék.

Az emberek többsége viszont márkahű óvszerek terén, a túltolt reklám hatására választanak egy márkát és utána képesek évekig használni akkor is ha van sokkal jobb. Ezt használja ki a Durex amikor direkt vackot gyárt.

febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!