Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer vàltàs. Kell kiegèsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer vàltàs. Kell kiegèszítő vèdekezès?

Figyelt kérdés
Altforalle 21+7 db tablettàt szedtem múlt hét szombaton fogyott el. Vasàrnap kezdtem a Milligest. Mell fàjdalom miatt vàltottam,új gyógyszernèl nincsen. De a dokimtól elfelejtettem kèrdezni,h ilyenkor kell e vèdekezni. Neten azt olvastam ha nincs szűnet a kèt gyógyszer között akkor nem kell . Szerintetek kell?
ápr. 17. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

A 21+7 hét esetén ugye meg volt a 7 szünet a semleges tablettával.

Most elkezdtél egy új gyógyszert, új levéllel. Abból, ha már vettél be akkor nem kell kiegészítő védekezést alkalmazni szerintem. A gyógyszer beteg tájékoztatója írja, hogy pontosan hanyadik naptól véd egyébként. Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem 5-6 szem után már védenie kell. (SZERINTEM)

ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ma màr 4 szem gyógyszert vettem be az új gyógyszerből . Bevètel utàn 2-3 óràval van egy pici hasfàjàs görcs,gondolom dolgozik a gyógyszer. Szerintem sem kell alkalmazni,mert igazàból folytattam csak màsik gyógyszerrel.
ápr. 17. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha folyamat szeded, nem hagytál szünetet, elméletileg védett vagy folyamatosan. De ha nagyon biztosra akarsz menni, egy hónapig ne élvezzen beléd.
ápr. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elolvasva a beteg tàjèkoztatót ,de nem írja,h kell e vèdekezni. Annyit ír ,ha àt àllok màsik gyógyszerra akkor szedje vègig a tablettàt,majd ha kezdeném kell akkor vegyem be a màsikat ès folytassam mint ha mi sem törtènt volna.
ápr. 18. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hónapig belefér, hogy legalább megszakítás lesz. Ennyit csak megér ha biztosra akartok menni.
ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze vígyàzunk most ebben a hónapban. Arra ír csak vèdekezèst ha most először kezdenèm ès a menzesz első napjàn kellene bennem. Akkor azt írja,h 5 naptól vèd. Így hogy màr szedtem előtte,ès most vàltottam arra nem ír vèdekezèst.
ápr. 18. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem is kell. Maximum akkor ha korábban magasabb hormontartalmú gyógyszert szedtél. Én akkor úgy tudom hogy kell, ezért írtam az egy hónapot biztosra.
ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Naptàr szerint hètfőn tegnap volt peteèrèsem. De nem volt ovulàcióra utaló tünet. Úgy hogy szerintem hatàsos volt így is a gyógyszer .
ápr. 23. 18:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Alacsonyabb hormontartalmuról vàltottam magasabbra.
ápr. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!