Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzàsgàtlonàl tènyleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzàsgàtlonàl tènyleg nincs peteèrès?

Figyelt kérdés
Most màr a 3 dik gyógyszernèl vagyok úgy nèz ki bevàllik. Pms tünetek miatt kezdtem el. Az első gyógyszernèl pattanàs fejfàjàs 2 nàl mellfàjdalom össze vissza,de nagyon durvàn. Most 3 dik gyógyszernèl semmi talàn a az első napokban görcsölgetès. De nem is èreztem a közèpidőt az előző gyógyszereknèl èreztem. Most semmi . Most tènyleg nincs peteèrès a gyógyszer mellett? Nekem fura mert mikor nem szedtem fàjdalommal jàrt a peteèrès. Az normàlis bő vízes folyàs gyógyszer alatt?
ápr. 18. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló megszünteti a peteérést, megakadályozza az ovulációt és a havi vérzés sem menstruáció már, hanem megvonásos vérzés. Teljesen leállítja a női ciklus saját működèsèt, így akadályozza meg a terhességet.
ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel rendes ciklus sincs, ezért igen. Se peteérés, se menstruáció ( a megvonásos vérzés nem az), se az egész alatt termelődő természetes hormonok.

Az egész dolog ami egyébként természetes módon lezajlik egy nőben havi szinten, az nincs, ha fogamzásgátlót szed.

ápr. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
De miért szeded, amikor még azzal se vagy tisztában, mi a hatása? Ez nem cukorka vagy C vitamin kapszula, hogy csak úgy gondolkodás nélkül bekapkodd...
ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!