Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest tablettával kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest tablettával kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Lorellt szedtem, de voltak panaszait tőle ezért most váltottam. Egy fórumon valaki azt írta, hogy emellett lett terhes. Ez egy picit megijeszt.

Illetve más tüneteinek voltak?



ápr. 23. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Szia. Én most vàltottam erre,de nekem szerintem nem jó hasi fàjdalom ,puffadàs ,sürű folyàsom lett. Bàrmelyik fogamzásgátló szedèse mellett lehet terhes az ember,ha valamièrt nem megfelelően szívódott fel, antibiotikum,hànyàs hasmenès stb.
ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Hànyadik szemnèl tartasz?
ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Másodiknál, egyébként rögtön véd? Így higy az előzőt szedtem?
ápr. 24. 10:16
 4/24 anonim válasza:
Beteg tàjèkoztató szerint vàltàskor 7 napos szünet utàn ugyan úgy kell szedni mint a règit.Úgy hogy vèd. Az első szem gyógyszerektől nem volt semmi bajom,a fehèr színű szemekben több a hatóanyag szerintem az okoz problèmàt. Holnaptól jönnek a zöld színűek kivàncsi leszek,h lesz e bàr mi tünet. Te mièrt vàltottàl?
ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én nem tartottam 7 napos szünetet az orvos így mondta és a betegtajékoztatóban is így van
ápr. 24. 22:48
 6/24 A kérdező kommentje:

Szóval ahogy elfogott az előző, másnap úgy kezdtem ezt.

A másiktól légszomjam volt, migrénes fejfájás, hangulatingadozás.

ápr. 24. 22:49
 7/24 anonim válasza:
Bocsi rosszul írtam èn 28 szemes gyógyszert szedtem szombaton elfogyott vasàrnap màr kezdtem is .
ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
De úgy kezdted el szedni,h nem is volt menzeszed? Tisztulàs kellet volna nem?Nekem azt mondta a dokim,h szedjem vègig ès kezdjem az újjat. Vagy menzesz első napjàn. Mikor kezdtem vasàrnap èn mèg haviztam. Mondjuk függ is attól,h milyen hormon tartalmút szedtèl előtte. Nekem ilyen fura folyàsom lett tőle ilyen krèmes ès elèg zavaró.
ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Most azt mondta az orvos, hogy nem lesz vérzésem.

A milligestől lett a folyásod?

Én úgy irigylem azokat, akiknek semmi tünetük sincs. Sokat gondolkoztam abba hagyom, de sok előnye is van ami miatt meg jó.

Igazából tanácstalan vagyok. Félek a trombózistól is, ugyanis engem nem küldtek el vérvételre ezzel a hajlammal kapcsolatban.

ápr. 25. 15:14
 10/24 anonim válasza:
Nekem meg pont azt mondta ,21 aktív tabletta utàn is szedjem be 7 tablettàt,mert ha 21 nap utàn kezdem el akkor vèrzès zavar lèphet fel. Igen a milligestől lett folyàsom,olyan bő vízes meg mintha kevertek volna bele egy kis krèmet 5 fehèr szem alatt hasfàjàs ,puffadàs libido nulla,meg olyan megjön a menzesz èrzès. Ma a vettem be a 3 fàzisból az első zöld szemet,de nincs erős folyàs, hasam is kevèsbè fàj,most jobban èrzem magam. De màr írtam a dokimnak ,h milyen tüneteim vannak . Azt mondta,h 2 levèlnèl nem lesz, de döntèst ràm bízta,ha szeretnèm ír màsikat . Mèg meglàtom. Pms tünetei miatt szedem.
ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!