Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem mutatja ki a terhességet a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hónapja lehetett a fogantatás, amennyiben valóban megtörtént, és nem a PCOS vagy IR miatt késik azóta a menstruáció.

Januárban, a menstruáció utolsó (vagy utolsó előtti) napján magasfokú védekezés mellett voltam együtt egy lánnyal (végig óvszerrel csináltuk, melyet leellenőriztem alaposan és nem volt kiszakadva, mindezt megszakítással, hüvelybe nem került ondó, szerintem külsőleg sem érintkezett a lány az ondóval, vérzése is volt közben, utána ki is mosta, a használt óvszerrel nem érintkezhetett).

Többféle tesztet csinált azóta a lány, márciusban, áprilisban és a napokban is mindegyik teljesen negatív lett.

Orvoshoz a napokban megy, de van mitől tartanunk?



máj. 13. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az előbb is ki írtad miért kell újra ki írni ?
máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjá má meg nem terhes
máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető, hogy ebben a helyzetben parázik az ember, de azért köszönöm.
máj. 13. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ember mennyetek orvoshoz mit nem értesz rajta ? vagy erre vered ?
máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Érthető persze, rá 2 hétre nem 5 hónapra
máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Napokban megy orvoshoz, aztán kiderül, mi az oka, hogy ennyit késik neki.
máj. 13. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet normális ember nem csinál, hogy 3 hónapig késik neki és nem megy orvoshoz. Ilyenkor már A, az abortusz nem opció és B, ha meg akarja tartani a gyereket már vagy 4 szűrővizsgálaton túl kellett volna lenni. Szóval remélem ez csak valami kamu, mert épeszű ember ilyet nem csinál
máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 jaj 1 értelmű kamu report
máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha védekeztetek, ráadásul relatív terméketlen időszakban voltatok együtt ( ha csak nem rövid ciklusú a párod), nem lehet terhes.

IR, PCOS simán okoz több hónapos késéseket, ne zàrd ki. Vagy nincs peteérés, vagy pedig megérett a tüsző de nem bír megrepedni.

Ezen kívül más hormonális vagy nőgyógyászati oka is lehet.


A teszt rég kimutatta volna.

máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!