Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex előtt kicsit bénaztunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt kicsit bénaztunk a gumival elsőre nem sikerült jól felhelyezni és érintkezett a külső felülete a párom nemiszervével. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudtam róla hogy ilyen módon is teherbe lehet esni azt hittem ezek nagyon ritka esetek de utana olvastam és igen gyakori hogy az előváladék tartalmaz spermiumot. Esemény utáni tablettát jelenleg nincs lehetőségem beszedni max egy hét mulva tudnék vásárolni de addigra már amúgy is mindegy. Nem izgulok annyira mert külön kértem is hogy húzza ki hiába volt rajta gumi de azért szeretnék biztosra menni. Lehet bagatelül hangzik kérlek ne kövezzetek meg de nincs véletlenül valami itthon is elvégezhető "praktika" amivel csökkenthetem a kockázatot? Hallottam már arról is hogy a forró vizes fürdés segíthet ( igen, tudom hogy hülyén hangzik) a lelkem megnyugtatása érdekében örömmek fogadok minden választ még ha ezek nem is válnak be a való életben de azért nyugodtabb lennék ha volna valami tanács. Előre is köszönöm és kérlek mellőzzük a negatív szitkozódó kommenteket most nagyon nincs hozzá energiám.

máj. 19. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esélye
máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nyersz a rulettan elsőre, ha egy konkrét számra teszel csak.
máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ivel spermiciddel is blkezelik ezeket a cuccokat, így kb millió az egyhez. Tuti nem lesz terhes.
máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!