Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki próbálta már a Lifestyles...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki próbálta már a Lifestyles originalt és a Skynt is, elmondaná, mekkora méretbeli különbség van köztük? Tapasztalat érdekelne!

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az original 54-es, ez az új Skyn pedig 53-as. Az érdekelne, mennyire érezhető ez a különbség, tehát tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Páromra az original jó éppen, bár elég nagy és vastag neki. Ki szeretnénk próbálni ezt vagy a Durex Real Feelt, de nem tudjuk, melyiket érné meg megvenni, amelyik méretben megfelelő és tudjuk használni. Hülyeségeket nem kérek, úgy mint tesco-s zacskó stb. Minden egyéb választ köszönök.
2010. nov. 10. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan lány vagyok, de mi a barátommal mind a hármat használtuk, a Durex-et nagyon nem szerette, azt mondta nehezebb volt felhelyezni, mert "túl volt síkosítva", és szorította is, a Lifestyles-okat szerette, a SKYN-t a legjobban. Nem mondta hogy méretben más volt-e az Originalhoz képest, mind a kettő elvégezte a feladatát. :D De tényleg az volt a lehető legvékonyabb, legkényelmesebb, mondjuk drágább is, mint a többi. Megbízható, nekünk sosem szakadt el.
2010. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!