Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet káros a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet káros a fogamzásgátló gyógyszer?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja észrevettem magamon hogy nagyon ingerlékeny lettem. Minden miatt kiakadok és hisztit rendezek, pedig én korábban nem voltam ilyen. Még a bolhából is elefántot csinálok. Okozhatja a fogamzásgátló? Lindinette 20 -szedek.
2009. jan. 20. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden fogamzásgátlónak lehetnek többé kevésbé komoly mellékhatásai. attól függ, kinek hogyan reagál rá a szervezete. amit te leírsz, pl elég gyakori.

komoly egészségkárosító hatásai akkor lehetnek, ha az orvos csak úgy vakon felírja minden kivizsgálás nelkül.

pl ha hajlamos vagy trombózisra, szívbetegségekre, májfunkció zavarokra (amit vérképből néz a lelkiismeretes orvos) akkor kimondottan veszélyes lehet.

hallottam már, hogy fiatal nő tüdőembóliát kapott tőle.

2009. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem első hónapban voltak ezek a mellékhatások
2009. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sok más mellékhatás mellet, nem szokták említeni, de a csontritkulásért nagyban felelős, plusz nem beszélve a hormonális hatásokról és etikai oldaláról, ha valakinek ez is számít.
2009. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet karos. Az osszed mellekhatas rajta van a tajekoztaton, az internet tele van errol szolo cikkel, az orvosod pedig szoban is tud errol tajekoztatast adni. Ezek kikuszobolesere valok a vizsgalatok.
2009. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj...én is ugyanezt csináltam.

Aztán a párom mondta, hogy ő nem bírja ezt a hisztit és akkor inkább szakít. Akkor abba hagytam az egész szedését.

2009. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én hisztijeim sem voltak egyszerűk, de a barátom nagyon jól kezelte, ugyanúgy szeretett abban a hónapban is, amikor kijöttek a mellékhatások. Utólag mondta, hogy nehezen lehetett velem akkoriban kibírni 1 órát is, de meg nem fordult a fejében h szakítson velem..
2009. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen mellékhatása. Ha szerinted ettől van, akkor beszélj az orvossal, hogy adjon neked másikat. Van vagy 100 féle, és meg kell találni mindenkinek a neki valót. Lehet káros a fog gátló,de nem hiszem, hogy károsabb mint egy kiszakadt gumiból származó probléma.
2009. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek. Nekem is csak azért mondta a szakítást, mert én tényleg kibirhatatlan voltam, így utólag tudom csak igazán. Plusz akkor még az anyja is nálunk lakott meg az öccse 2 hónapot és velük is ordítoztam és nem túl szép dolgokat mondtam (amiket egyébként nem igazán szoktam)
2009. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is ezt a készítményt írta fel a nőgyógyász. Gondolhatta rólam, hogy érzékeny vagyok, mivel én hülye még akkor is sírtam, mikor bementem hozzá. Mostmár a bolhányi dolgok miatt is bőgök, remélem gyorsan elmúlik ez a hatása..
2012. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugyanúgy Limdinette 20at szedek. Lehetséges,hogy én a harmadik levél körül kezdtem éazrevenni,hogy.negatívabb vagyok? Vannak ilyen periódusaim amúgy is,de most kevésbé hagy nyugodni,jobban,erősebben fel is szólalok ha valami nem tetszik,eu nem jellemző rám. Hisztisebb vagyok. Ez harmadik levélnél is előjöhez,ha hormonnal tele vagyok,nem?
2016. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!