Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Tri-regol tablettára is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tri-regol tablettára is vonatkozik az, hogy ha 12 órán belül veszem be, akkor is véd?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ha pl reggel 8-kor szoktam bevenni de valamikor csak pl 11-kor vagy délután 1-kor tudom bevenni, akkor is véd-e.

Átolvastam a betegtájékoztatót, de ott csak olyat találtam, hogy lehetőleg mindig azonos időpontban vegyük be.


2011. jan. 6. 11:54
 1/5 csakegynév ***** válasza:
igen, de próbáld meg lehetőleg ugyan abban az időben állíts be emlékeztetőt mobilra vagy órára.
2011. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de lehetőleg ne csináld ezt gyakran. A tabletta csak akkor véd (azért kell azonos időpontban bevenni), ha a hormonszint benned egyenletesen magas. Ha összevissza szeded, azzal azt kockáztatod, hogy leesik a hormonszint és beindul a peteérés.
2011. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem, köszi!

én 8 és fél 12 közti intervallumban szoktam bevenni... de majd igyekszem akkor még pontosabb lenni...

2011. jan. 6. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Tri Regol tájékoztatójában is benne van a 12 óra!


"Mit tegyen, ha elfelejtette bevenni a Tri-Regol 21+7 bevont tablettát?


A vörösbarna placebo tabletta bevételének elmulasztása esetén nem csökken a fogamzásgátlás hatékonysága.


Ha egy bevont tabletta bevétele maradt el, de még nem telt el 12 óra a szokott bevételi idő óta, a bevont tablettát azonnal be kell venni, amilyen hamar csak lehetséges. A további bevont tablettákat a szokásos időben vegye be. "


[link]

2011. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oh... pedig végigolvastam O.o

köszi!

2011. jan. 6. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!