Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedése óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedése óta fáj az együttlét a párommal. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most szedem negyedik hónapja a gyógyszert (Yasminelle), és ez a probléma már az első levélnél is jelentkezett. Nem mindig fáj, általában akkor ha egy nap mondjuk másodszorra szeretkezünk. Elmentem nőgyógyászhoz, aki adott 2 doboz tejsavas hüvelykúpot. Már az első doboz elfogyott, de még mindig fáj. Vissza fogok menni a dokihoz csak kíváncsi vagyok, hogy mitől lehet.
2011. jan. 11. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy nem nedvesedsz be eléggé a gyógyszer miatt? Szokott ilyen mellékhatása is lenni.
2011. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Használunk síkosítót, de köszönöm, hogy válaszoltál! :)
2011. jan. 11. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg nem vagy nedves eléggé. Mond a barátodnak, hogy izgasson fel jobban, legyen hosszabb előjáték, vagy kis sikosító(bár ez utóbbi sztem felesleges).

23/F

2011. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és ez miatt sztem nem kell nőgyógyászhoz rohangálni:)
2011. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azért elég gyakran annyira fáj, hogy nem tudok együtt lenni a párommal, és mint írtam, használunk síkosítót :S
2011. jan. 11. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

A tabletta okozhat valamilyen sebesedést a hüvelybemenetnél, azért fáj. Ha tényleg nincs semmilyen fertőzésed (ezt nem ránézésre kéne megmondania a dokinak, hanem tenyésztéssel), akkor meg lehet próbálni egy másik tablettát, és ha az is gondot okoz, akkor választanod kell, szeded és fáj, vagy nem szeded és másképp védekeztek.

Sajnos nem mindenki bírja a tabit.

2011. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi..én 5 hónapig szedtem. Most hagytam abba egy hónapja..várom a menstruációm ami 3 napja késik...biztos felborult a ciklusom...

Az első hónapokban elment a kedvem a szextől, tehernek éreztem, nem lehetett felizgatni, majd ehhez jött a hüvelyszárazság, fájt a behatolás, sokszor maga az egész szex is....sikositót használtunk rengeteget, de valljuk be az sem az igazi, annyi hogy nem fáj....

Szóval mióta ababhagytam rá 2 hétre már nem kellett sikositó, és bár még mindig nem vagyok a régi, napról napra érzem hogy kicsit jobban kivánom a párom, és be tudok nedvesedni...

A dokim még nem tudja h abbahagytam...

2011. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!