Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalomra jó a kék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomra jó a kék durex? Az van ráírva hogy síkosított, ami szerintem elég jó az elsőnél, nem tudom ti hogy vagytok vele.

Figyelt kérdés
Vélemény?:)
2011. jan. 12. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont olyan jó mint bármelyik másik gumi.
2011. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó persze, csak előtte nézd meg, hogy mi a te méreted. A kék durex asszem 56mm széles, vannak 54es és 52esek is. A featherline az 52es pl, meg a rako meg ezek is 52esek. Lifestylesbol a legtöbb is 52 es.


En pl megszivtam mert Lifestylest vettem ami 54es és annyira szoritott h alig birtam rárakni, utána meg puha lett meg alig éreztem vmit...

2011. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!