Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki már késlelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már késleltette a menstruációját egyfázisú gyógyszerrel, és semmi vészesebb probléma nem jelentkezett utána? Fontos.

Figyelt kérdés
Utána olvastam az interneten, rengeteg oldalt végig böngésztem, az ide érkező válaszokat is mind elolvastam, de többségük évekkel ezelőtti. Ezért a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi mert bár napokkal ezelőtt kiírtam egy ilyen kérdés, de csupán egyetlen egy választ kaptam rá. Ma is föltettek két ehhez hasonló kérdést, de szintén egy választ kaptak csak. Fontos ez nekem, szeretném ha segítenétek.
2011. febr. 20. 22:17
 1/6 Catz válasza:

Szia,


en nyaranta szoktam, ha nem akarom, hogy akkor jöjjön meg, amikor nyaralunk. Mondjuk en ilyenkor egyszerüen csak beszedek meg egy levellel, nem tökölök ilyennel, hogy par nap vagy egy het csuszas.

Semmi bajod nem lesz töle, hiszen a fogamzasgatlo meggatolja a peteeresedet, igy nem magadtol menstrualsz. Ezt egy nödoki tök jol el tudja magyarazni :)

Ha erdekel, akkro Yadinet szedek.

2011. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Végre valaki. Ment a zöld tappancs. Azt szeretném még kérdezni, hogy hányadik levél után merted, először késleltetni?
2011. febr. 20. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

én csináltam már úgy is, hogy végigszedtem a következő levelet, és úgy is, hogy csak néhány napot toltam rajta.

amikor először szedtem szünet nélkül még egy levelet, akkor a második hónapban pecsételő vérzésem volt, de később nem volt semmi probléma.

yasminellet szedek, azt nem tudom megmondani mikor tologattam először, mert már 4 éve szedem, nem emlékszem:)

az a lényeg, hogy akárhogy csinálod, vérés után ugyanúgy 21 szemet szedj be, ne azt csináld, hogy mondjuk 3 nappal tovább szeded és következőleg csak 18-at.

2011. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pecsételő vérzés, ugyan úgy megfogja a ruhát, mint a rendes? Tehát szükséges betét, vagy tampon, vagy akármi, hogy elkerüljük a kellemetlenségeket? Úgy értem, ugyan úgy oda kell figyelni mintha rendes vérzés lenne? Mert igazából ez lenne a lényeg, ha ugyan olyan odafigyeléssel jár, akkor megette a fene.
2011. febr. 20. 22:43
 5/6 Catz válasza:

Nem tudom sajnos, hogy mikor csinaltam ezt meg elöször, ded azt mondhatom, hogy mar 4-5 ször csinaltam es eddig semmi bajom nem eredt belöle, se pecsetelö verzesem nem volt, se jobban nem fajt a hasam semmi.

A pecsetelö verzes meg a neve is mondja, hogycsak pecsetel. Sztem eleg, ha egy tisztasagi betetet raksz be :)

2011. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg egyfázisút szoktam szedni, addig volt hogy késleltettem, de max. 7 nappal.

Most tablettaváltás miatt rögtön kellett kezdenem a új gyógyszert, így kimaradt a megvonásos, igaz, pecsételés nem volt, de érezhetően leterheltnek éreztem magam.

Tehát csak pár nappal told el úgy, hogy tovább szeded, és nem lesz semgond, ugyanúgy hat

2011. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!