Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regolt szedek és egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-Regolt szedek és egy kis figyelmetlenség miatt fordítva kezdtem el szedni a levelet. Már a 9. tablettánál tartottam, amikor észrevettem. Mi a teendő ilyenkor? Hagyjam abba, vagy folytassam?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Általában nincs különbség a szemek között, mindegyik ugyanolyan. A számozás és a napok bejelölése csak arra szolgál, hogy lásd, aznap bevetted-e. Szóval tök mind1, melyik irányból kezded szedni.
2008. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítek.Elfelejtettem leírni, hogy a Tri-Regol 3fázisú, vagyis a 3 színü tablettának más-más a hormontartalma.Azért foglalkoztat.
2008. febr. 4. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 fázisú, akkor lehet hogy bajt okoztál magadnak! Hisz nem olyan mint egy sima tabi, ahol minegyik szem ugyanazt tartalmazza! Szerintem kérd ki egy orvos tanácsát, hogy ilyen esetben mit kell tenni!
2008. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is dokival beszéld meg, mert nemhiába más- más színűek(ahogy írtad),biztos nem lesz semmi baj, csak lehet kicsit odavág a hormonoknak, de lehet meg sem érzed, de doki tudná megmondani ilyenkor hogyan tovább.
2008. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!