Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló injekció....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló injekció. Használja valaki? Tapasztalatot kérnék!

Figyelt kérdés
Mit, hogyan, merre, mennyiért?
2011. márc. 7. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló injekciót 3 havonta farizomba adják.

Maximális biztonságot nyújt, emellett kényelmes (nem kell minden este figyelni a bevételre), és olcsó (2500-3000 forint 3 hónapra).

Előnye még, hogy nem bántja a visszereket és dohányosok is használhatják, továbbá 40 felett is bátran adható.

Viszont: félév után, (a harmadik injekciótól) kimarad a havi vérzés, s szünetel az egész kúra alatt. Az utolsó injekció után 8 hónap múlva tér vissza a havi vérzés és a fogamzóképesség. Az első félévben pedig esetleg nem időre jön meg a vérzés.

Ezt egy orvos írta, de nekem nem igazán szimpatikus ez a módszer, már csak azért sem, mert ha bármilyen nem kívánt mellékhatása jelentkezik, nem lehet úgy abbahagyni, mint a tablettát, hanem meg kell várni, míg az 3 hónapnyi lórúgás hormon kiürül a szervezetből.

2011. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én orvosom meg azt mondta, hogy az ellenségének sem javasolná.

Tök kontrollálhatatlan. Nem tudják kiszedni, ha vmi baj van.

2011. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem erről a dokimat. Azt mondta h nincs rossz hatással a szervezetre. Azoknak javasolja, akik szoptatnak és nem szedhetnek tabit. Meg hogy maximum két évig lehet így megelőzni a terhességet, tehát max 2 évig lehet használni. Nem tudom...nekem túl idegennek tűnik, meg dúrvának. Nem próbálnám ki, ha nem muszáj.
2011. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!