Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 ev fogamzasgatlo tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ev fogamzasgatlo tabletta szedese utan abba hagytam a szedeset.2 hete, hogy kesik. Mi a teendo? Volt mar valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

igen,mikor abba hagytam kb 3 hónapra,az első hónapba késett vagy 2 hetet,már a plafonon voltam az idegességtől gondolom azért is késett. Következő hónapba meg vagy 2 hétig menstruáltam :S

Egyén függő

2011. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én ciklusom nagyon durván felborult, miután abbahagytam a tablettát, de nem fejtem ki, mert nem akarlak túlságosan megijeszteni :)

Vársz türelmesen, mást nem nagyon lehet tenni... Majd beáll újra.

2011. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig nem jön meg, fordulj orvoshoz. Nekem van olyan ismerősöm, akinek 1 ÉVIG nem jött meg, miután abbahagyta a gyógyszer szedését. Ilyen esetben gyógyszeres segítséggel tudják újra beindítani a ciklust (mert ugye amíg szeded a gyógyszert, nincs peteérésed).
2011. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez elég gyakran előfordul... Ha három hónapig nem jön meg, akkor kell orvoshoz fordulni, addig teljesen normális sajnos... Tehát a doki is max csak hazaküld, hogy várj még, ha korábban mész. Sajnos vannak olyanok, akiknek utána meg sem jön magától a menszeszük és a nőgyógyásznak kell gyógyszeresen meghoznia. Utána meg vagy visszaáll vagy nem.

Sajnos ezeket az "utóhatásokat" mindig elfelejtik elmondani a lányoknak, amikor felírják a tablettát...

2011. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*Sajnos ezeket az "utóhatásokat" mindig elfelejtik elmondani a lányoknak, amikor felírják a tablettát...


Tényleg vannak ilyen esetek, de még mindig jobb, mint az abortusz. Ez azért ne felejtsük el.

Nem kell riogatni az embereket, nem történik meg mindenkivel, sőt, a többséggel nem. Azt miért nem írod le ilyenkor, hogy a tabinak pozitív hatásai is vannak, pl. kisebb eséllyel leszel vérszegény, mert csökkenti a vérzés mennyiségét, és bizonyos daganatfajták valószínűségét csökkenti a tabi? Igen, vannak negatív mellékhatások is, ez tény. De nem csak azok vannak!


Kérdező, türelem, meg fog jönni, nekem 60 napra jött meg, utána pedig rendszeresen, mint előtte. Igyál cickafark teát, az segíthet.

2011. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!