Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hízás fogamzásgátlótól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízás fogamzásgátlótól. Mondanátok nekem tapasztalatokat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban szeretnék felíratni magamnak gyógyszert, és hallottam, olvastam hideget meleg róla. Valószínűleg ti sem fogtok mást mondani, de mégis kíváncsi lennék úgy az arányokra. Milyen gyógyszertől és mennyit híztatok? Vajon mitől függ, hogy mennyit hízik egy lány egy adott gyógyszertől?

Előre is köszi :)


2011. márc. 19. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem kell zabalnod, és akkor nem hizol.. :) vannak, akikre rosszul hatnak a hormonok, de nem kell megvárni a 10 - 20 kg plusszt, és aztan nyafogni.. ha észreveszed, h rohamosan hizol, és most nem 2-3 kg-ről beszélek, mert annyi még belefér ( a vizfelhalmozódás miatt ), akkor abbahagyod, és marad a gumi.. én nem hiztam tőle.
2011. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 5 napja szedem, Symicia, mindennap direkt emiatt mértem magam én is, de én fogytam két kilót. Igaz, hogy közben tiszta taknyos lettem, szóval nem hinném, hogy a gyógyszer miatt, de eddig még nem híztam. Azért én mérem magam továbbra is.
2011. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

15kg-t híztam tőle. Nagyon nehezen adom le, pedig régebben simán lefogytam volna. Szóval még meg is fogja a kilókat. Én lindynette 20-at szedek, de nem váltok mert félek, ha újat szedek akkor attól is újabb 15 feljön.. inkább ledolgozom valahogy.

De ez nem törvényszerű, pl a barátnőim közül én vagyok az egyetlen ilyen peches, hogy híztam.

2011. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nem is egy fajtát szedtem és mindegyiktől híztam jó sokat. Ráadásul alkatilag is változtam, amíg előtte ha jött is föl nagynehezen pár deka, az a hasamra rakódott, mikor gyógyszert szedtem, akkor pedig a csípőmre, fenekemre. A furcsa az, hogy még leadni sem nagyon tudom, csak nagy kínlódások árán, de akkor is csak egy részét. Azokban az időszakokban pedig, amikor nem szedtem a gyógyszert, maguktól mentek le a kilók és nem is voltam ennyire éhes.

Szerintem mindenkire máshogy hat. Van aki hízik, van aki fogy. Meg gyógyszer és gyógyszer között is lehetnek különbségek. De ha valaki hízik is, viszont nagyon odafigyel magára, akkor ezt diétával, sok mozgással azért lehet kompenzálni.

2011. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szintén Lindynette 20-tól, 12 kilót, később váltottam Belarára, attól már nem jöttek plusszok.
2011. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Akkor ez a Lindynette 20 gyanús, több helyen is olvasgattam, hogy ettől híztak a csajok drasztikusat. :O

Még jöhetnek válaszok :)

Nektek pedig köszönöm! :)

2011. márc. 19. 17:26
 7/17 anonim ***** válasza:
nem tabifüggő, hanem emberfüggő.....
2011. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
én melianet szedtem felszedtem 20kg-t utána lefogytam 25öt aztán megint vissza jött több mint 20kg,úgyhogy jól megszívtam..
2011. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én lindinette 30 at szedek.. nem merek szintén gyógyszert váltani... meg nincs is sok lehetőségem... ( gumival nem megy... gyógyszer meg nincs másik...ami hatásos lenne..)

Ettől 15kg ot szedtem fel, amit mai napig sem tudok leadni én se! ( sokmindennel próbálkoztam.. és csak tartani tudom a mostani állapotot)

2011. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy inkább emberfüggő, de a Lindynette nekem is gyanús. Eddig még nem találkoztam SENKIvel, aki szedte és ne hízott volna tőle! Nővérem is ezt szedte, és 18 kilót hízott.
2011. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!