Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az érdekelne hogy a tabletták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne hogy a tabletták kb. hányadik naptól/héttől/hónaptól védnek úgy általánosságban és hogy minden esetben a vérzés 1. napjától kell elkezdeni szedni az első szemet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató. Teljes biztonsággal, csak a 3.hónaptól véd,ha panaszmentes vagy, pl nincs közti vérzés stb.
2011. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nem váltottam ki gyogyszert. még csak most készülök orvoshoz...és sok helyen olvastam hogy az első naptól véd, meg két hét után és kiváncsi voltam hogy tényleg igy van e..
2011. ápr. 6. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem. Főleg mivel nem tudod, mi van ha a 3. hónapban lesz pecsételő vérzésed..ez azt jelenti,hogy gyenge a gyógyszer és akkor mi lesz?
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3 hónap az az idő,ami ahhoz kell,hogy a szervezeted hozzászokjon teljesen a gyógyszerhez,nem a védelmi idő kezdete..a betegtájékozatókra általában azt írják,hogy ha a menstruáció 1. napjától kezdve szeded,akkor az első bogyótól hat,de én a helyedben várnék 2-3 hetet,hogy ne kelljen aggódni:D Szokták még ajánlani dokik az 5. napot,de akkor nem véd az első tabletta még,pár hétig kell a gumi. Egyébként minden orvos mást mond,az enyém pl. a 10. tabitól kezdve mondja a védettséget:D
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De sok pecsételő vérzéskor valóban menj dokihoz,mert akkor valami hiba van a gyógyszerrel
2011. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mindenképpen védekeznénk gumival is a tabletta csak ilyen plusz biztonságot adó dolog lenne...

és köszönöm a válaszokat :D

2011. ápr. 6. 21:24
 7/7 anonim válasza:
már 1 hónap után véd...
2011. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!