Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két hete hétfőn jött meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete hétfőn jött meg, pontosan úgy ahogy szokott. De most pénteken hánytam éjszaka, ma meg eléggé görcsöl a hasam. Rendszeresen szedtem a gyógyszert, egy nap se maradt ki. Szex nem volt 2,5 hete. Mitől görcsölök, meg a mellem is feszül?

Figyelt kérdés
Pedig még csak a 10 szem gyógyszernél járok.Volt már olyan, hogy reggel buszon rosszul lettem, de annak már van 1,5 hónapja. És azóta már volt két menszeszem.terhesség?
2009. febr. 28. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem terhesség. Rosszullét, hányinger, hasgörcsök nagyon-nagyon sok mindentől lehet. Lehet valami gyomorprobléma, nem eszel eleget/túl sokat/nem megfelelő étrend... Én is nagyon sokszor kelek hányingerrel, de kizárt, hogy terhes legyek, mégis van ilyen. Hasgörcs is lehet bármitől, kis felfázás, izommozgások...

Ha még csak 10. szem gyógyszernél jársz, lehet, hogy mellékhatásaként jelentkeznek ezek a dolgok az elején (bár sose szedtem, nem tudok sokat róla).

2009. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet tabi mellékhatás. Mióta szeded?

A terhességet meg könnyen kizárhatod teszttel.

Hányás után vagy pótolni kell a tabit, vagy kieg. védekezés...Ezzel ugye tisztában vagy?

2009. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Augusztus óta szedem a gyógyszert. Védekezünk majd persze...:) Köszi
2009. márc. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!