Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először megyek nőgyógyászhoz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először megyek nőgyógyászhoz. Fogzgátló. Tablettát akarok feliratni. Miket fog csinálni? Mondjam neki, hogy szokott viszketni ott lent? Rögtön fogok kapni fogamzásgátló tablettát, vagy elsőnek csak gyógyszert kapok a gombámra (ha az van)? 18/L

Figyelt kérdés
amúgy szűz vagyok még.
2011. ápr. 15. 18:48
 1/5 anonim válasza:
Fogamzásgátló gyógyszer felírása előtt először vérvételre küld a doki, aztán rákszűrést csinál. De ha gombás fertőzésed van akkor a rákszűrést nem tudja megcsinálni, ezért felír rá valamit (pl. gyógyszer, kenőcs, hűvelykúp vagy hüvelytabletta).
2011. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mivel nem volt még szexuális kapcsolatod, így nem fog kenetet levenni, vagyis nem lesz rákszűrésed, csak ultrahanggal vizsgál meg. A viszketést feltétlenül említsd meg, ír majd fel rá vmit, hogy elmúljon.
2011. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam csak azt kérdezte, hogy voltam e már együtt fiúval, dohányzom e. Akkor még szűz voltam, nem dohányoztam/dohányzom, úgyhogy megkért, hogy álljak fel. Végigmért, aztán megkérdezte, hogy hajlamos vagyok e hízásra, mondtam, hogy sajnos igen, alacsony hormontartalmú gyógyszert adott és eljöhettünk. Ennyi volt. A viszketést mindenképpen említsd meg:))
2011. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel szűz vagy hüvelyi vizsgálatot szerintem nem csinál. Elküld vérvételre, aminek az eredményével majd vissza kell menni, csinál hasi UH-t és mellvizsgálatot. Ha jók az eredményeid, akkor felírja a tablettát és persze kapsz krémet a hüvelygombára is.
2011. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tablettát kaphatsz akkor is, ha gomba, amúgy én úgy tudom, hogy akkor is megvizsgálnak szűrésre, ha van épp gombád, na de, mivel Neked a kérdésedből adódóan nem nagyon volt szexuális kapcsolatosd, valószínű, nem is lesz ilyened.

Tapintással vizsgál, szűzeknek van hogy végbéltapintással, nem fáj, csak picit kellemetlen. Ultrahang van, az vicces, a zselé amit felken, az hideg, de az ultrahang olyan csiklandós, ja és még lehet hogy mellvizsgálat is van, de ez sem problémás.

No stressz, tul leszel rajta. :)

2013. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!