Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Néhány cm-es "húscafat" szerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pipci kérdése:

Néhány cm-es "húscafat" szerű dolog kilökődése mennyire normális 72órás tabletta bevétele után 6. napon?

Figyelt kérdés

barátnőmmel együtt voltunk múlt szombaton 23óra körül. +- 10-20perc. a végén észrevettem, hogy kiszakadt az óvszer. 23:36kor bevetettem vele az egyik tablettát. másnap, vasárnap 11:40kor a másikat is. szombaton már voltak alhasi fájdalmai, és úgy gondoltuk, hogy utoljára még csináljuk, mielőtt megjön. szóval úgy hétfő- max keddre számoltuk hogy megjön. alhasi fájdalmak kedden megszűntek, mellfeszülés elmúlt.

ma 10óra körül irt, hogy megjött a menstruációja. az előbb beszéltünk telefonon, és azt mondta, hogy a wc-n észrevette, hogy egy -nem tudom jobban leirni, csak az ő szavaival élve- "húscafat" szerű valami volt a betéten. ez lehetett a kilökődött petesejt? esetleg a megtermékenyült kilökődött petesejt? és most akkor vetélésről beszélünk? mert azt mondta, hogy előtte folyamatosan fájt a hasa egy darabig, aztán látta, mikor volt wc-re. és akkor még aggódjunk, vagy már nem kell? tesztet természetesen jövő héten még csináltatok vele párat. előre is köszönöm a válaszokat. akár privátban is.


2011. ápr. 29. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. a 72 órás tabi elindítja a menstruációs vérzést, nem?
2011. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, elindítja, csak ha épp jönnie kellene, el is tolja.

szóval szeretném kérni, hogy olyanok irjanak, akik értenek is valamit az egészhez. köszi.

2011. ápr. 29. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"ez lehetett a kilökődött petesejt? esetleg a megtermékenyült kilökődött petesejt? és most akkor vetélésről beszélünk?"


Jahj Istenem:( Oké, hogy a petesejt elég nagy, de azért nem akkora, hogy egy húscafathoz lehessen hasonlítani. Szabad szemmel is éppen hogy csak látható.


Tudod mi az a menstruáció? Mert úgy néz ki, hogy nem. De most elárulom: A megvastagodott méhnyálkahártya leválik és vérzés formájában a hüvelyen keresztül távozik.

A "húscafat" egy nyálkahártya darab volt.

2011. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti leírta a lényeget.

Ha barátnőd terhes, és elvetél ennyi idő után, azt még csak nem is láthatta volna "húscafat" formájában, ami történt volna, hogy esetleg erősebb a vérzése.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de kicsit utánanézhetnétek pár dolognak.

2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én ezen kinyúltam! :DDDD

Minek csináltatnál vele tesztet,ha már megjött neki?

XDDD nemigaz XDDD

2012. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az orvos meglátogatása többet segít, mint az itteni kitudja kicsodák válasza,(nem bántás, csak sokan nem értenek ahhoz, amibe beleírnak) a nőgyógyász mindenre választ ad, amúgy vérrögök távozhatnak menstruáció alatt..
2012. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!