Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire befolyásolja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja az alkohol a fogamzásgátló felszívódását?

Figyelt kérdés
múlt hét pénteken ittam 4cl whisky-t és utána 10percre rá vettem be a gyógyszert. a gyógyszert kb. 1éve szedem. ebből lehet probléma?
2011. máj. 7. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

hát...a fogamzásgátlót eleve reggel szokás bevenni sztem.....


ha iszol is sztem ne fél órára rá,mert az semmilyen gyógyszernek nem használ meg a májadnak sem..


1ébként sztem ugyanúgy felszívódott...

2011. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszod ^^ amúgy nekem az összes ismim aki gyógyszert szed este veszi be ^^
2011. máj. 7. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az összes ismerősöm és én is este veszem be, na mindegy, mindenki máshogy csinálja :) Szóval szerintem ugyanúgy felszívódott, és nincs semmi baj, de a szervezetednek biztos nem használ, szóval szerintem ne sűrűn csináld ezt. Egyébként egyik ismerősöm egyszer alkohollal vette be és semmi baja nem lett, csak azért nem hiszem hogy túl egészséges.
2011. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
ha nem hánysz a piától, akkor semennyire :P ha igen, akkor értelemszerűen nem szívódik fel, mert nincs rá ideje. egyébkét a fogamzásgátló hormont tartalmaz ás kötőanyagot, meg színezőanyagot. nincs összefüggés az alkohollal, ellentétben bizonyos fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, nyugtató, allergia elleni illetve szívgyógyszerekkel, ezeknek valóban befolyásolhatja a hatását. de sztem olvasd el a betegtájékoztatót, az ellenjavallatoknál. nem lesz ott az alkoholfogyasztás.
2011. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
közsönöm a válaszokat! amúgy nem vagyok alkoholista :D csak éppen ünnepeltünk és hányásig nem ittam le soha magam és nem is akarom! :D
2011. máj. 7. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:

wrc33 válasza:


hát...a fogamzásgátlót eleve reggel szokás bevenni sztem.....


Ezt rosszul gondolod, mert az orvosok is azt szokták tanácsolni, hogy este, lefekvés előtt a legalkalmasabb. Én is estefelé veszem be, meg mindenki akit csak ismerek.

2011. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!