Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges bevenni 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges bevenni 72 órás tablettát? Barátom betette óvszer nélkül, de csak a végét, a makkot. Nem is ment el bennem, pár percig tartott az egész, csak kiváncsiságkép milyen lehet ugy. Kicsit most beparáltam, szerintetek szedjek be esemény utánit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
ilyen nekem is volt... senki sem állíthatja 1000%ra hogy nem lesz baj, de tény hogy kicsi a valószínűsége. Ha úgy érzed hogy akkor vagy nyugodt, inkább vedd be. DE nem mindegy hogy hány éves vagy, 18 alatt elég ártalmas, nem úgy lehet szedni mint a cukorkát..teljesen felborítja a hormonháztartást és utána valószínű ki is marad 1 hónapig, vagy rendszertelenül jön meg(saját tapasztalat). Saját döntésed, de ha biztosra akarsz menni inkább vedd be, legközelebb meg ne felelőtlenül akármilyen jó is óvszer nélkül! 18/L
2011. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kb. a 300. vagy, aki itt hasonlót kérdez.


Ebből kb. 5-nek gyereke is lett. Igen: csak pár percre dugta be, és csak kicsit és nem is ment el.

Mégis ötnek már ott oázik az eredmény az ágyban.

2011. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha az előttem szóló statisztikáját veszed alapul, akkor van kemény 1.7 % esélyed hogy baj legyen.

Szerintem ne vedd be a tabit, mert nagyon ártalmas lehet, viszont a terhességre baromi kevés esély van, én nem venném be. De ezt neked kell mérlegelni.

2011. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként elég viccesen hangzik, hogy csak a végét, a makkot tette be... szerinted mégis melyik végén szokott spriccelni?

A tövénél, mint egy ősi mérges kígyó?

2011. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
34%
a f@szom ki van veled és a hozzád hasonló ki hülye kurv@kkal akik azt se tudják mit-hogy. óvszerről hallottál már? hülyegyerek. anyukádnak kellett volna esemény utáni...
2011. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!