Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a tabletta mellékhatása?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a tabletta mellékhatása? Így már biztos lehetek benne, hogy hatott?

Figyelt kérdés
Május 7-én jött meg a mensim. 7napos volt mint mindig. (de megjegyzem 12napot késett).Előtte 1,5 évig nem volt szexualis kapcsolatom. A menstuációm után a 3. nap lefeküdtünk a barátommal. De baleset történt,elszakadt az óvszer. Bevettem a 72órás tabit. 1hétre rá,megint megjött. De nem olyan erős vérzésem van mint máskor. Így,hogy megjött biztosra vehetem,hogy nem vagyok terhes? Vagy ez csak mellékhatás,és ha mellékhatás honnan tudhatom, hogy hatott? Kicsit ideges vagyok... Tapasztalatokat, véleményt várok... (tabletta: Escapelle)
2011. máj. 24. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Komolyan rászedtél egy 72 órás tablettát a fogamzásgátlóra?! Szerintem kizárt, hogy terhes vagy, de talán nem kellene többet ilyeneket csinálnod!
2011. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,nem volt fogamzásgátló,valamit félreértettél...
2011. máj. 24. 17:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Elszakadt az óvszer,ezért vettem be a 72órás tablettát.
2011. máj. 24. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg félreértettem, bár fogalmam sincs miért :)

Valószínűleg nem vagy terhes, de biztos csak akkor lehetsz benne, ha csinálsz egy tesztet, vagy elmész nőgyógyászhoz.

(minél hamarabb bevetted, annál nagyobb valószínűséggel hat)

2011. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

terhesség alatt lehet köztes vérzés, amit össze lehet téveszteni menstruációval, de általában nem olyan erős mint a normális menszesz

de a menszeszed mássága a tabi miatt is lehet

úgyhogy menj biztosra, teszt és/vagy nőgyógyász

2011. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A baleset után kb 18órára vettem be a tablettát.
2011. máj. 25. 16:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah és még egy érv a terhesség ellen,hogy túl hamar lenne ez tünetnek... Hogy gondoljátok?
2011. máj. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!