Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlanátok első alkalomra (a Szerelmem és én is szüzek vagyunk), ami kényelmes mindkettőnknek, de biztonságos is? 22F

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Én minden kép a Durex típusúakat ajánlom. Szerintem mindegy azon belül hogy milyen típusát választod, csak elsőnek ne a rücsköset. Az asszem!! piros dobozos.

Én a többit nem szeretem, sőt, égtem és viszkettem is tőlük.

20/L

2011. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szükséges-e Ultra Safe (vagy "extra") ?


Az óvszerleírásokat olvastam, de azok nem túl informatívak.

2011. máj. 24. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Fontosabb, hogy helyesen tudd használni.
2011. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na várj, ezt nem értem. Azt írod, jó mind, csak a rücskös nem. Aztán meg, hogy "Én a többit nem szeretem, sőt, égtem és viszkettem is tőlük." Ez ellentmondás.
2011. máj. 24. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:

A DUREX is és a Lifestyles is jó. Mi első alkalommal extra safe-et használtunk. Kellően be van síkosítva, és kicsit oldja a "nem akarunk terhességet" stresszt :). Erre megéri költeni, hiszen a biztonságotokról van szó. Szép első együttlétet! :)

19/L

2011. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A "többi" szót úgy értettem hogy más márkák :) Sry.
2011. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lacsiga ***** válasza:

én a Lifestyles t ajánlom ! egyszer vettem durex et a végeredmény 2 napig mászkáltunk a csajjal a 72 orás tablettáért

de am is az ovszer kényelmetlen és nem is olyan ! ha nem akar a csaj fogamzásgátlot szedni probáljátok ki a hülyevjtabletát állitolag az is jo

2011. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az EXTRA Safe nem kényelmetlen? Azt is hallottam róla. Meg hogya többi is ugyanolyan biztonságos, csak ez vastagabb, aztán a lánynak fájdalmasabb, én meg nem sokat érzek. Erre értettem, hogy érdemes-e.
2011. máj. 25. 09:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd, a szüzesség elvesztése 99%-ban fájdalmas, így az, hogy picivel vastagabb, nem okoz gondot (szerintem még jobb is a síkosítása, mint a többinek). Téged pedig az a pár mm nem fog zavarni, másra fogsz koncentrálni :)... Főleg, hogy nincs összehasonlítási alapod arról, hogy melyik óvszerben milyen érzés.
2011. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!