Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytabletta van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytabletta van olyan jó, mint a hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Kipróbáltuk a barátommal a Pharmatex hüvelykúpot, természetesen megszakítással. Szerintetek így mennyire biztonságos? Légyszíves olyanok írjanak, akik ezt használják, használták. Én is tisztában vagyok azzal, hogy sokan elítélik, meg nem a legbiztonságosabb, de a tablettát most szüneteltetném. Önmagában én se bíznék benne soha... A hüvelytabletta jóval olcsóbb, mint a kúp. Ennek mi lehet az oka? A kúpról több fórumon is olvastam pozitív véleményeket, de a tablettáról nem sokat találtam. Tapasztalatok?
2011. máj. 26. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy ilyen igen-nem helyzet. Aki nem lett terhes az azt fogja mondani, hogy jó, de ez csalóka biztonságérzetet ad majd neked.
2011. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Én használtam több, mint másfél évig. Volt, amikor ráadásul megszakítás nélkül, de persze az a szeretkezéseink kb. 10%-át tette ki, a maradék 90% megszakítással. Semmi baj nem volt, eleinte kicsit kellemetlen volt, de megszoktam, a páromat pedig egyáltalán nem zavarta. Én azt mondom, hogyha helyesen használjátok, ráadásul megszakítással is, akkor nem lesz semmi baj.

22/L

2011. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megszakítás nélkül biztos nem merném kipróbálni, de így szerintem megbizható azért. Hibaszázaléka meg minden védekezési módnak van valamennyi. Nem igaz? A hüvelytabletta más mint a hüvelykúp? Esetleg kellemetlenebb? Melyik a biztosnságosabb, mik a tapasztalatok? Illetve még egy kérdésem lenne: a Patentex Oval-t használja valaki? Arról mik a tapasztalatok? Előre is köszönöm a segítséget.
2011. máj. 27. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Istenem, gondold már végig milyen hülyeséget kérdezel, amikor a biztonságosságot itt akarod felmérni... Közel sem reprezentatív, amúgy meg ott van a pearl index és mindenféle infó a weblapjukon.


Egyedül annak a kérdésnek van értelme, hogy használatban miben tér el.


Azért olcsóbb a tabletta, mert kevesebb anyag kell bele, tehát a gyártási költsége kisebb. Valamint a kereslet is kisebb rá, mivel túlzott pun.cinedv esetére való. Tehát szárítja a p.inát, mivel felszív valamennyit a nedvességből. (amúgy ez is kiderül a weblapjukról)

2011. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pharmatex zselével használjuk a megszakításos közösülést. Eddig nem volt probléma(3 és fél éves kapcs) :)
2011. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
A biztonságosnak a közelébe se ér. Sok olyan ismerősöm van, akik akármilyen Pharmatex cuccot használtak megszakítással, vagy anélkül, teherbe estek. Ha nem akartok gumit használni, arra van a tabletta. Nem hízlal, hülyeség. Lassan egy éve szedem és kevesebb vagyok, mint amikor elkezdtem. Azért olcsóbb, mert közel sem annyira biztonságos, mint a tabletta
2011. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a hormonális fogamzásgátlóknak sajnos nem az az egyetlen mellékhatása, hogy hízlal, annál vannak sokkal komolyabb, problémásabb mellékhatásai is.
2011. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én használtam a tablettát egy ideig (szintén megszakítással kombinálva), nem volt vele semmi problémám.

A hatékonysága szerintem kb ugyanolyan lehet mint a kúpé. Én azt javasolnám, hogy próbáld ki. Akikkel én beszéltem és használtak pharmatex termékeket mindenkinek más jött be van akinek a tabletta van akinek a kúp van akinek a krém, ki kell próbálni, hogy neked melyik a legjobb.

2011. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként szerintem aki teherbe esett mellette, megszakítással ráadásul, az nagyon nem tartotta be a használati utasításokat, vagy a barátja túl későn vette ki... Tudom, hogy a megszakítás nem védekezés, de amennyiben tényleg csak előváladék kerül az emberbe, attól nem olyan egyszerű teherbe esni. Aztán lehet hogy tévedek, de én így gondolom. Erre a bizonyíték, hogy van aki évek óta használja, mégse történt semmi gond. Nem igaz?
2011. máj. 31. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Ennek megintcsak utana kene olvasnod, nem itt kerdezoskodni...

Magaban az elonedvben nincsenek spermiumok. Ha talalsz egy tudomanyos orvosi publikaciot ahol az ellenkezoje van tenykent leirva akkor linkeld be pls :)


A gebasz ott van ha a srac nem huzza ki vagy hamarabb elmegy mielott eszhezterne, vagy maradt meg a csoben cucc az elozo korbol.

2011. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!