Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen negatív és pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen negatív és pozitív hatásai vannak a fogamzásgátlónak?

Figyelt kérdés
én most kezdtem el szedni, 4 napja. nem tapasztaltam semmi negatívat. mennyi idő után jelentkezett nektek a mellékhatás jó-rossz?
2011. máj. 29. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

pl nem leszel terhes.

én 1éve szedem, nincs semmi mellékhatása, legalábbis nem tapasztaltam semmit. ne fo.ssál, ha nem vagy hajlamos a trombózisra, nem igen lehet tőle bajod -.-"

2011. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 2 évig szedtem,és nem volt semmi rossz mellékhatása,ellenben mindig tudtam,mikor fog megjönni,így nyugodtan előre tervezhettem a nyaralást,strandolást,bulikat,kirándulásokat,egyéb fontos programokat;3 napig tartott a vérzés,és a mennyisége is kicsi volt; az első nap picit görcsöltem,de még gyógyszert sem kellett bevennem miatta,simán kibírtam:)

sajnos nem híztam,pedig sokan erre panaszkodnak,és én örülnék néhány plusz kilónak:/:) és pechemre a mellem se lett nagyobb:( :)

2011. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hehe, azért 4 nap alatt nem biztos, hogy kijön a dolog. :) Az első 1-2 hónapban lehetnek furcsaságok, pl. vérzés, de ezek mind le vannak írva a betegtájékoztatóban (és IGEN, olyan tényleg van, én láttam olyat nem egyszer). A brutál mellékhatások (pl. vérrög) nagyon ritkák, attól ne félj!

Egyébként arra számíthatsz, hogy 1-2 hónap után, ha beállt, kevesebb pattanásod lesz, kevésbé fog fájni a menstruálás és nagyon pontos lesz a ciklusod. Más dolog nem jellemző.

2011. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem mondtam h akarok mellékhatást, és várom :D egyszerűen érdeklődöm hogy kinek milyen tapasztalata volt.
2011. máj. 29. 17:32
 5/14 A kérdező kommentje:
nekem mindig szinte napra pontosan jött meg, volt hogy mindig pontban délben, szóval nem tudom hova pontosítja a havimat, de hát akkor nem lesz problémám :) elolvastam, hangosan, párom mellett a beteg tájékoztatót. én személyes tapasztalatokra hagyatkozom, köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. máj. 29. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pl. olyan szinten lecsökkent a libidója, hogy abba is hagyta. Egyébként azok közül, amik a betegtájékoztatóban szerepelnek, bármi előfordulhat. Leggyakoribb a hüvelyszárazság, libidócsökkenés, hízás, migrén, mellfájdalom...
2011. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

pozitív: dátumra, sőt napszakra pontosan érkező menses, ami csak 3-4 napos, no para a terhesség miatt, nincs görcsölés


negatív: híztam kicsit és volt egy időszak, mikor menses előtt két nappal mindig iszonyú fejfájásom volt

2011. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a percre pontos menzeszt hagyhatnátok már:D Nincs is egyáltalán menzesz amíg az ember tabit szed. Megvonásos vérzés van.
2011. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
jó...akkor percre pontosan jön a megvonásos vérzésem...most boldog vagy?:D
2011. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) én kíváncsi leszek mi fog történni. bár én inkább abban hiszek, hogy tudatalatt mivel megvonják a nőtől hogy teherbe essen (mégha nem is akar) talán ettől válhat annyira ingataggá a hangulata és ettől történetnek a testével "érthetetlen" dolgok.
2011. máj. 29. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!