Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lettem beteg fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lettem beteg fogamzásgátló tabletta szedése közben?

Figyelt kérdés

Novynette fogamzásgátlót szedek több mint fél éve és még soha egy szemet sem felejtettem ki.

A levél közepén tratottam a mult hét végén mikor beteg lettem és azota sem szünik. Nagyon fáj mindkét petefészkem...mitől lehet?


2009. márc. 17. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Miből gondolod, hogy a fájásnak köze van a fogamzásgátlóhoz? Mert szerintem nincs. Menj el nőgyógyászhoz és nézesd meg minél előbb.
2009. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a beteg lettem vérzést jelent, akkor menj vissza a dokihoz, mert nem jó a gyógyszer. A fájdalom felfázástól is lehet akár.
2009. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen az h beteg lettem vérzést jelent. ÉS nem akar szűnni. Picit tegnap szünt a vérzés és a fájdalom is ma meg kicsit hüvösebb helyen voltam és ujra erősebben vérzek és erősebben is fáj a petefészkem.
2009. márc. 17. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
menj orvoshoz minél hamarabb!
2009. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csütörtökön tudok menni orvoshoz de addig még van egy kis idő és eléggé aggódom mi lehet a baj...véleményetek szerint mi lehet a baj?
2009. márc. 17. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meg akarlak ijeszteni, nekem ugyan ez a bajom volt,és petefészekcisztám lett a gyógyszer miatt felborult hormonrendszeremtől!Akartak felírni más tabit, de azóta egy szemet se szedtem be!Fél évig utána ügyeletre jártam,úgy görcsöltem minden hónapban...Remélem nálad nincs ilyen komoly baj!
2009. márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és felirt most más gyógyszert. Azt mondta ez megoldja a problémám.
2009. márc. 19. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!