Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor csinálhatok tesztet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinálhatok tesztet, ha gyógyszert elfelejtettem bevenni, és nem pótoltam, és együtt voltam a barátommal?

Figyelt kérdés
Kihagytam a 14. és 17. gyógyszeremet. Együtt voltam a barátommal, és nem pótoltam őket. Ha esetleg teshes lennék, mikortól tudhatnám ezt meg tesztből? Már nem bírok várni a mensimig, hogy megjön e vagy sem. Előbb szeretném megtudni. köszi
2008. febr. 20. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mensiidő előtt egy nappal lehet már, de van olyan sajnos, hogy még ha nincs elég Hcg a szervezetedben, akkor nem mutatja ki.Ha nem jön meg, ismételj,de ne kezd el a köv gyszert addig,és mielőbb doki.,Reméljük úgy lesz ahogy szeretnéd,
2008. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg a várt időben, akkor 1-3 napos késés után már a reggeli első vizeletből nyugodtan tesztelhetsz.
2008. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászom azt mondta, hogy a késett menstruáció első nap utáni 2. napon!
2008. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!