Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb és leghatékon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb és leghatékonyabb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Szertnék fogamzásgátlót szedni de nem tudom h melyik a legjobb.Van olyan fogamzásgátló aminek nem olyan magas hormontartalmú,és a mellékhatása nam hízás meddőség,és mell növekedés..?Ugye tudtok segíteni?Írjatok, de csak azok akik tényleg tudják ezeket!Melyik lenne a legjobb??
2008. febr. 20. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Gracial a legjobb! Mert kevés a hormontartalma nem hízol tőlle meg nem lesz semmi változás! Én már régóta ezt szedem és megbízható!
2008. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a jó, mert nem vagyunk egyformák. Ami nekem jó, lehet neked nem jó...

Ne szedj Tri-Regolt, keress valami fiataloknak való új tabit. Én Mercilont szedtem, nekem bevált. Jókat hallok a hüvelygyűről is.

Beszélj a nődokiddal, és 3 hónap kell mire a szervezeted megszokja . ha gáz van, szól ja dokidnak, ad másikat, meg kell találni, ami neked jó.

2008. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kivizsgál és ugy probálja megállapitani h neked melyik a jo. ha van olyan gyogyszer ami ellenszenves és ugy érzed h az nem neked valao mert pl nagy a hormontartalma akkor mond meg a dokidnak h másikat szeretnél
2008. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Gracialra szavazok, 4 éve szedem! Alacsony hormontartalmú így fiataloknak is kiváló!Ilyen még pl: Meliane, Harmonet, Mercilon, Yadine, Yasminelle

Persze azért el kell menned a dokihoz, hogy megvizsgáljon, mert lehet, hogy neked nem ezt írja fel, mindenesetre azt mondd meg neki, hogy alacsony hormontartalmút szeretnél szedni! Az sztk-s dokik ált. a Tri-Regolt és társait írják fel előszeretettel, olyat ne szedj, ami Tri-vel kezdődik, mert nagyon magas a hormontartalmuk!

2008. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Belara-t szedek! Nem jelentkeztek ilyen tünetek,hogy hízás,mellnagyobbodás(mondjuk ezt az utóbbit sajnálom,hogy nem:))

De persze ezt majd az orvosod dönti el.aztán úgy szokták,hogy 3hónap ilyen próbaidőféle,hogy megfelelő-e számodra,mert ugye azt csak te tudhatod majd.

Pl.nekem eleinte ízületi fájdalmaim voltak,ill.szédültem.De ez csak 1hónapban.Ha tovább is van mellékhatás,olyankor kell váltani.

2008. febr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Aszpirin. Szoritsd a terded koze. De ne hajolj le!;)
2008. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!