Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A yasminelle nevű fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A yasminelle nevű fogamzásgátlót szedem, kimaradt az elején 1 de követtem az utasításokat erre vonatkozóan, de ma ahogy megjött teljesen fekete a mensim, mi lehet ez? Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
H erted h fekete? fekete nem lehet. esetleg sötétes barna. az ilyen vérzés a gyogyszertől is lehet. meg kell nézni, h ez a fajta tabi mikortol véd, de ha valoban betartottad az utasitasokat, akkor nem szabadna h baj legyen. hasznaltatok kiegeszito vedekezest?
2009. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érted! Én ezt jóideje szedem, és ha azt írom betartottam mindent azt úgy is kell érteni. És igen fekete de kedvedért lehet szederjes színű vagy ahogy akarod, lényeg hogy szokatlanul sötét. Ez abszolút nem volt hasznos válasz de nem húzlak le
2009. márc. 21. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg igenis jó választ adott mert nincs "fekete" menzi(ami egyébként ha nem tudnád vér)Láttál már fekete vért? -Nem..

Akk meg mit kell itt bunkózni hee?

Ő csak segíteni akart! Pff

2009. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valoban ilyen fekete volt, akkor az nem jó jel. a helyedben elmennék egy nőgyogyaszhoz, ő tudja csak megmondani h mi a baj. ne huzzal le, nem akartam nem hasznos valaszt adni, de en még nem hallottam rola h fekete lenne. sztem az nem is normalis, ugyh tenyleg menj el egy dokihoz, nehogy vmi komoly baj legyen. de gondolkozz logikusan, ha betartottad azt amit a tájékoztatoban leirtak, akkor nem kellene h baj, legyen, mivel nem hülyeségből irjak. terhesség tehat nem valószinu. esetleg mielott elmész a dokihoz, csinalj egy tesztet.
2009. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem húzlak le, mert nem szokásom, de a második hozzászóló meg gondolkodjon el egy kicsit, mert ha pl ő kérdez vmit és nem kap rá hasznos választ neki az milyen lenne? A 3. válasz hasznos volt, köszönöm!
2009. márc. 21. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
A harmadik valaszolo az első. :D
2009. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom :) de tényleg nem volt hasznos az első válaszod ne haragudj! Nem arra voltam kíváncsi hogy a színskála melyik színe virul a bugyimban hanem mitől olyan sötét :)
2009. márc. 21. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jo, csak tenyleg nem hallottam még ilyet. irány a doki, és majd irj h minden rendben volt e. :)
2009. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alvadt vér sötétebb színű. Valószínűleg csak lassabban ürül és ezért sötétebb. De hogy megnyugodj, menj dokihoz.
2009. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!