Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem kedden múlt el a menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kedden múlt el a menzeszem és pénteken kezdtem el szedni a belarát az nem baj?

Figyelt kérdés
Ez az első gyógyszerem.
2008. febr. 25. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát de baj! El kellett volna olvasnod a betegtájékoztatót, amiben le van írva, hogy hogy is kéne elkezdeni szedni a tabit! Így minimum egy hónapig szerintem használj kiegészítő védekezést a szexnél, a biztonság kedvéért!
2008. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez van a tájékoztatójában:

Ha előzőleg (az utolsó havi ciklusban) nem szedett semmiféle hormonális fogamzásgátlót:


Ha menstruáció kezdete több mint 5 nappal korábban volt, akkor várja meg a következő menstruációt és csak akkor kezdje el a Belara szedését.


Nem kellett volna elkezdened, hisz már a ciklusos 8.-9. napján voltál! Várnod kellett volna a köv. mensidig!!


De minek van a betegtájékoztató?!

2008. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Baj egyáltalán nincs, csak annyi, hogy védekezz óvszerrel addig, amíg el nem kezdes szedni a következő levelet. TEhát most óvszer, tabi , tabi elfogy-menis, és kezd el a következő levelet, akkor már védve leszel.

De a tájékoztatót olvasd el, sok más hasznos és fontos tudnivaló van benne, tartsd be és figyelj rá!

2008. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta,hogy nyugodtan elkezdhetem szedni.
2008. febr. 26. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkezdeni elkezdheted, csak nem vagy védett!!! Legközelebb az orra alá dugnám a betegtájékoztatót!! Én egyébként inkább a betegtájékoztatóra hallgatok!
2008. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!