Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól válladékozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól válladékozhat a mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem,reggel észrevettem,hogy valami fehéres,aztán vízszerű váladék jön a mellemből kisebb nyomásra is...Most van vége a 7 napos szünetnek,ma vettem be az első szemet az új levélből. Nagyon félek,hogy mégis terhes lettem...A szünetben megjött a vérzésem,eddig semmi gond nem volt a gyógyszerrel,több mint fél éve szedem(symicia). Mitől lehet?:S
2011. júl. 1. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok miatt van ez, de szerintem nem teljesen normális dolog, kérdezd meg a dokid mindenképp!
2011. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el orvoshoz.
2011. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Mindenképp elmegyek csak jelenleg nyaraláson vagyok...Terhesség nem lehet vagy igen?:S ettől félek a legjobban,de a vérzésem normális volt a héten és eddig is
2011. júl. 1. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló ritkán okozhat ilyen váladékozást, a tájékoztatóba le is van írva (galactorrhoea), de az is lehet, hogy a fog.gátlótól függetlenül magas a prolaktin szinted (pl. hipofízis adenoma miatt), ezért mindenképp ajánlott orvoshoz menned.
2011. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ha (megvonásos) vérzésed is van, akkor jó eséllyel nem vagy terhes (ráadásul a terhességnek a közepe-vége felé indul be a tejtermelés, és akkor már eléggé látható pocak van).
2011. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kicsit megnyugodtam. Kínosan ügyelek a pontos szedésre,de másra nem tudok gondolni...
2011. júl. 1. 11:10
 7/9 anonim válasza:
Nem valószínű, h terhesség, inkább magas prolaktin szintre utal. Pár napból nem lesz gond, de ha hazajöttök, egyből irány a doki.
2011. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég magas a prolaktin szintem, de így se váladékozok. De valóban magas prolaktin szintnél nagyon sokaknak előfordul, de mielőtt fog.gátlót kezdtél, gondolom voltál vérvételen, ott kiderült volna, ha magas a prolaktin szinted. Mind1, kár találgatni, majd az orvos megmondja, addig is nyugodj meg, talán semmi komoly. Terhesség meg tuti nem okoz ilyen tüneteket, csak az utolsó hónapokban.
2011. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy? Egyébként nem hinném, hogy terhes vagy!!

Nézd meg a gyógyszer mellékhetásait, lehet hogy a fogamzásgátlótól van, esetleg más gyógyszertől, vagy egyéb dologtól, ami a fogamzásgátlóval együtt produkálja ezt.


Szégyenleni meg egyáltalán nem kell.

Szopkodnám! :D


21F

2011. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!