Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spontán vetélésre fejlesztette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán vetélésre fejlesztettek már ki valamilyen tablettát?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne előidézni spontán vetélést milyen veszélyei vannak milyen módszerek...Nagyonagyon nemajnálott de mégis érdekelne a téma... Ha valaki tud segítsen
2011. júl. 1. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abortusznak hívják.
2011. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a vetélés vagy spontán vagy provokált, ha bevennél 1 bigyót azt már provokáltnak fogják hívni


régebb hallottam valamiféle injekcióról-nem tudom ha igaz volt egyáltalán, de ha van is valamiféle bigyó- injekció, csak úgy saját magadnak biztos nem veheted meg a gyógyszertárban, ahhoz kell egy orvos aki felírja-beadja neked

2011. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed abortuszra akkor el kell menni a körzetihez megérdeklődni, hogy hova kell fordulni. van egy olyan lehetőség, ha nincs kereset meg lakás meg semmi a neveden (magyarán nincs vagyonod) akkor a TB vagy az állam fizeti.

Nem tudom, de szerintem ez a spontán vetélés előidézés dolog már nem lesz spontán, hisz Te akartad... Veszélyesebb is, mint a művi szerintem, ha házilag csinálsz ilyet is be kell feküdnöd a kórházba (ha nem mész elvérezhetsz) és ha rosszul sül el akkor a jövőben nem lehet majd gyereked!

Hány éves vagy? Miért akarsz elvetélni? Vagy csak kíváncsi vagy?

2011. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azaz csak abortusz?:S
2011. júl. 1. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:
igen, az, vagy megtartod, örökbeadod... hány hetes-hónapos terhes vagy?
2011. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne itt egy rakás amatörtöl akarjál ilyen fontos dologról ismereteket szerezni. Huzz el nagyon nagyon gyorsan szakemberhez.


Amugy van spontán abortus tabletta tele borzalmas melléktünetekkel. Nem irom le mi az mert nem itt kell ismereteket szerezni erröL. hA MEG IS TUDOD MI AZ, eszedbe ne jusson orvosi felügyelet nélük bevenni.

2011. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fiú vagyok 20 és csak kíváncsiskodok mert para van h bnőmnek 4napja késik és csak belegondolok a legroszabba:D Kihordani 100h nemfogja..:)
2011. júl. 1. 14:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az a tegnapi 13 éves lány akit felkalapált a 18 éves haverja és f.ostok, hogy megrontásért lecsukják a 18 éves alakot akkor azt javaslom, hogy ne bonyolitsad tovább a helyzetedet. Huzz el nögyágyászhoz gyorsan mert a titkolózásból még nagyobb baj lehet. A saját egészségeddel foglalkozzál ne azzal, hogy a kölyök elkerülje a birosági eljárást.
2011. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nemaza pali/csaj vagyok:) de azért kösz h segítenél rajtuk v rajtam ha én lennék:)
2011. júl. 1. 14:21
 10/14 anonim ***** válasza:

OK nem te vagy az a 13 éves lány!


Viszont neked is azt javaslom, hogy mielött elkezdetek abortuszról gondoklodni elöbb meg kell tudni, hogy terhes-e a csaj. Vagyis irány venni egy tesztet. Ha negativ és nem jön meg a mensi akor 1 hét múlva újra megismételni a tesztet. Az elsö két hétben a progeszteron és a tbi fontos "terhességi" hormonszint naponta megduplázodik. Igy elöbb utobb eléri a tesztek kimutathatósági határértéket. Kb két héttel a mensi meg nem jötte után érkezik meg. 4 nap nem elég a kimutathatósághoz. Jövöhétig várni kell. Minimum 10 napot várni kell még. Addig eszedbe ne jusson abortusz tablettát bevetettni a lánnyal.

2011. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!