Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasmin fogamzasgatlot szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasmin fogamzasgatlot szedek, a 3. hetnel egy nap kettot vettem be, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Mar egy eve szedem. Hagyjam ki a keddet? vagy legyen akkor 20 tablettas? s hamarabb kezdjem a szunetet?

hetfon bevettem az aznapit es a masnapit is, igy keddre nem maradt


2008. febr. 26. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, en nem ezt szedem, de par hete en is bevettem a szokásosat, aztan ment a hasam 3 oraval később. Reggel bevettem megegyet, mert a doki azt mondta, aztan este a szokásosat. Szoval 21 helyett, 20 nap után tartottam szünetet. Elméletileg nem történik semmi, de nekem, mióta ezt a levelet szedem, furcsa émelygéseim vannak. Lehet, kicsit összezavarodtak a hormonjaim. Ha aggódsz, pontos infóért kérdezd az orvosodat.
2008. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Én azt tenném a helyedben, hogy szedd tovább rendesen a tabit, és 20 nap lesz belőle , megjön a mensid, és a 7 nap helyett tarthatsz 8-at, az nem fogja a megszokott ritmusodat felborítani, de terhességre sem ad okot, jobb, mintha közben hagynál ki egy napot.
2008. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es hany napos szunetet tartottal?a dokid azt mondta,hogy legyen akkor 20 napos,s 7 nap szunet,vagy hagytal 8 nap szunetet?
2008. febr. 26. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8 napos szünetet semmiképpen nem hagyjál!
2008. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írja a betegtájékoztató:

Egy filmtablettát hagyott ki a harmadik héten

A következő lehetőségek közül választhat:

- Vegye be az elfelejtett tablettát, amilyen hamar eszébe jut, még ha ez azt is jelenti, hogy egyszerre két tablettát kell bevennie. Szedje tovább a tablettákat a szokásos időben. A tablettamentes időszak helyett folytassa tovább a következő csomag szedésével.

Valószínűleg menstruációs vérzése (megvonásos vérzése) lesz a második csomag beszedését követően, de jelentkezhet pecsételés vagy áttöréses vérzés is a második csomag szedése alatt.

vagy

- Abba is hagyhatja a csomag szedését, és folytathatja a 7 napos tablettamentes periódussal (jegyezze fel, hogy melyik napon felejtette el a tablettát). Ha az Ön fix kezdőnapján akarja a következő csomag szedését elkezdeni, 7 napnál rövidebb tablettamentes szünetet tartson.

2008. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyj ki napot,hanem szedd amíg van,aztán tartsd meg az előírt szünetet.
2008. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én írtam az előző választ de elolvastam a betegtájékoztatót és ugy látom ennél a gyógyszernél nem lehet kihagyni(az enyémnél már csináltam ilyet pl.ha azt akartam hogy előbb megjöjjön)Bocsi akkor vedd semmisnek a válaszom.De a betegtájékoztatón ott van hogy mit kell tenned.
2008. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!