Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lifestyles Skyn óvszer nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lifestyles Skyn óvszer nem szakad könnyebben mint más Lifestyles óvszerek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ugye valami agyament Sensoprene anyagból készítik, annak ellenére hogy ezer éve latexből készülnek az óvszerek.

Aki nem allergiás a latexra - mint például én - annak érdemes ezt a Skynt kipróbálnia?? Én kíváncsi vagyok hogy milyen (engem is meghülyít a reklám....), de félek hogy könnyebben szakad mint a normál óvszerek. Tapasztalatok, vélemények??


2011. júl. 2. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi kipróbáltuk, nem szakadt, de igazából semmi extrát nem tapasztaltunk a szokványos óvszerhez képest, se én, se a párom.
2011. júl. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem, ugyanolyan, mint a többi
2011. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a világon a legszuperebb óvszer ;)
2011. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!