Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Három db tabim van e havi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három db tabim van e havi levelemből még aztán 7 napos szünet. Abbahagyhatom most, hogy előbb megjöjjön?

Figyelt kérdés
Végleg szeretném abbahagyni a gyógyszert, mert óvszerrel akarunk védekezni... Viszont jövő héten lesz a szülinapom és ha most abba hagynám előbb megjönne, és addigra pont elmúlna. Három tabim van még, és az nagyon nagy gond lenne ha ma már nem szedném be és előbb meg tudna jönni? Talán ettől nem borul fel nagyon a hormonháztartásom. Köszi a válaszokat.
2008. febr. 27. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis abba akarod hagyni akkor sztem nem baj ha nem veszed azt a 3tabit.Volt már olyan hogy nekem is előre kellett hoznom a mensit és nem szedtem be az utolsókat és semmi bajom nem lett.
2008. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha végleg abba akarod hagyni, akkor nem kell már beszedned a maradék 3 tabit! De gondold meg jól, mert az óvszer fele annyira sem biztonságos, mint a tabletta!
2008. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szia!igen elöbb meg fog jönni de,én nem ajánlom a gyógyszer abba hagyását ugyanis az óvszer nem meg bízható!!a fogamzásgátló tabletta áll az -ső helyen a fogamzásgátlásban!!
2008. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
bocs kihagytam az 1-est.
2008. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem simán hagyd abba. és jobb ha nem szedsz gyogyszert minden gyogyszer káros én szednék tabit az tutti
2009. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!