Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Huvelygombam volt es a jelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huvelygombam volt es a jelek szerint nem mult el, mit tegyek ha mar egyutt voltam a parommal?

Figyelt kérdés
A szolariumban osszeszedtem egy gombas fertozest,amit utana kezeltem.Ugy tunt elmult,mivel semmi tunetem nem volt,es nem is latszott mar kulsoleg sem semmi.Utana beteg lettem,tehat meg eltelt par nap tunetmentesen,es utana mar ugy gondoltam lehet szex.De amikor egyutt voltunk a parommal,elegge fajt,inkabb ugy szurodott es kisse egeto erzes volt utana.Ezek szerint nem mulhatott el teljesen a fertozes?Most mit csinaljak,elkaphatta a parom is?neki lehetnek tunetei?Igy visszaadhatja nekem,nem?A ferfiakat ilyen esetben hogy kezelik,vagy mit kell csinalni?En folytatom tovabb most megint a kezelest.Kerlek segitsetek!!!
2011. júl. 19. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Először a kérdéseidre válaszolok.

1. a fertőzés lehet, hogy elmúlt - úgy beszélek, hogy nekem is volt -, de kiújulhatott. Menj el nődokihoz, mielőtt magadtól kezdenél kezelésbe, nehogy félrekezeld önmagad.

2. ha védekeztetek óvszerrel, nem valószínű, hogy elkapta, de kérdezd meg, beszélj vele erről őszintén

3. Hogyne lehetnének tünetei? gomba bárhol, bárkinél - szinte - kialakulhat, bár tény, hogy a gombás fertőzés a meleg, nedves hajlatokat kedveli.

4. ha már neked elmúlt, aztán elkapta, természetesen visszafertőzhet

5. ha vannak tünetei, menjen orvoshoz, aki ad majd rá valamit


ezen kívül azt javaslom, ha tényleg nem múlt még el, akkor menj orvoshoz, ad majd valamit, kezeld precízen, s ha úgy érzed, elmúlt, menj vissza, ellenőriztesd. ha az orvos rábólint, akkor mehet újra az etye-petye

jobbulást!

2011. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A férfiakat szájon át gyógyszerrel kezelik, neked pedig újból ugyanazt a gyógyszert javaslom. De előtte azért kérdezz meg egy nőgyógyászt, hogy biztosan a gombától van-e ez.
2011. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!